سرقتی بزرگ به سبک Money Heist را در بازی Watch Dogs Legion تجربه کنید

دزدی از بانک لندن با ماسک Money Heist؟ چرا که نه؟

سرقتی بزرگ به سبک Money Heist را در بازی Watch Dogs Legion تجربه کنید نیما خدارحمی ۱ ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
کراس اور Money Heist و Watch Dogs Legion

سرقت از بانک‌ها در بازی‌های متفاوت همیشه حس و حالی غیر قابل توصیف دارد. این هیجان بدون شک زمانی که با یکی از بهترین سریال‌های حال حاضر ادغام شود بیشتر خواهد شد.

از این پس بازی Watch Dogs Legion سرقت دارد. شاید تنها یک سرقت باشد، ولی سرقتی بزرگ و جذاب است. طی روزهای گذشته خبری مبنی بر رویداد جدید بازی Watch Dogs Legion منتشر شد که از همکاری و کراس اور این عنوان با فصل پنجم سریال Money Heist که به‌زودی از شبکه اینترنتی نتفلیکس پخش خواهد شد خبر می‌دهد و طی آن شما می‌توانید به همراه سه نفر از دوستان خود از یکی از گروه‌های مخالف ما در بازی یعنی Clan Kelly رمز ارز بدزدید.

با سه نفر از دوستان خود به بانک لندن (Bank of London) حمله کنید و درکنار اعضای Clan Kelly، نیروهای بانک و البته فایروال فوق‌العاده قوی بانک را درحالی که لباس‌ها و ماسک‌های معروف سریال Money Heist را به تن دارید شکست دهید. شما می‌توانید از راه‌های متفاوت به بانک نفود کنید. یکی از راه‌ها حمله مخفیانه و از پای درآوردن نیروهای مستقر در بانک به‌شکلی کاملا بی سروصداست، ولی اگر علاقه به سر و صدای زیاد دارید، شاتگان و پیستول‌ها این کار را برای شما انجام می‌دهند. در پایان با استفاده از پهباد و عبور از رودخانه تیمز سرقت خود را کامل کنید.

هر ۴ نفری که این سرقت را کامل کنند، می‌توانند لباس‌های سریال Money Heist را نگه داشته و برای نیروهای جدید خود استفاده کنند. این نکته را نیز باید افزود که این رویداد اولین کراس اور بازی Watch Dogs Legion طی ماه اخیر میلادی نبوده و ما هفته پیش شاهد کراس اور این بازی با دیگر سری محبوب شرکت یوبیسافت یعنی سری Assassin’s Creed در به‌روزرسانی ۵.۵ این بازی بودیم. به‌نظر شما بازی Watch Dogs Legion با استفاده از این کراس اورها می‌تواند محبوبیت خود را افزایش دهد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا