1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر جدید Monarch: Legacy of Monsters نوید اثری رازآلود را می‌دهد

شروع فوق العاده مانسترورس در تلویزیون

تماشا کنید: تریلر جدید Monarch: Legacy of Monsters نوید اثری رازآلود را می‌دهد ۰ ۲۲ مهر ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

پس از نمایش در رویداد New York Comic Con 2023، تریلر جدید Monarch: Legacy of Monsters حالا به فضای مجازی آمده است.

پس از ورود Marvel Cinematic Universe و DC Extended Universe، حالا نوبت به Monsterverse رسیده تا به تلویزیون آمده و عرض اندام کند. اثر جدید این فرنچایز هیولامحور Monarch: Legacy of Monsters نام داشته و در قالب یک سریال ۱۰ قسمتی برای سرویس استریم اپل تی پلاس (Apple TV Plus) تولید شده است.

داستان Monarch: Legacy of Monsters پس از Godzilla اثر سال ۲۰۱۴ میلادی جریان داشته و درباره یک خواهر و برادر است که سعی دارند پدر گم شده خود را پیدا کنند. آن‌ها با دنبال کردن سرنخ‌ها به سازمانی مخفی به نام مونارک و یک افسر ارتش به نام لی شاو می‌رسند؛ فردی که رازهای مهمی را پنهان کرده است.

تریلر جدید Monarch: Legacy of Monsters در رویداد New York Comic Con 2023 به نمایش درآمد و حالا هم به فضای مجازی آمده تا دیگر علاقه مندان بتوانند آن را ببینند. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و بخشی از فیلم Godzilla را از دید کیت راندا به نمایش می‌گذارد. او که از اتفاقات شوم آن روز جان سالم به در برده، به ژاپن سفر کرده و در آنجا با سرنخ‌هایی از همکاری پدرش و سازمانی به نام مونارک مواجه می‌شود.

تریلر جدید Monarch: Legacy of Monsters نه تنها تلاش‌های راندا و دیگر شخصیت‌ها را برای افشای رازهای تاریک مونارک را نشان می‌دهد، بلکه تاکید دارد اتفاقات سریال تنها در دوران مدرن رخ نداده و نیم نگاهی هم به گذشته دارد. به بیان دقیقتر، سعی می‌کند نشان دهد مونارک چگونه به شرکتی تبدیل شد که امروزه هست و از همه مهمتر، پدر راندا چه نقشی در رخ دادن این اتفاق داشت.

اپل که وظیفه نشر را بر عهده دارد، پنج قسمت ابتدایی فصل اول را چندی پیش برای رسانه‌ها ارسال کرد. حال و با گذشت مدتی، نقدها یکی پس از دیگری روی خروجی وبسایت‌ها قرار می‌گیرند. بازخوردها تا به اینجای کار مثبت بوده اما بنظر می‌رسد مخاطبانی که فقط دنبال درگیری هیولاها هستند، از Monarch: Legacy of Monsters ناامید می‌شوند؛ زیرا داستانی شخصیت محور را در خود جای داده است.

پخش سریال مونارک: میراث هیولاها از تاریخ ۲۶ آبان (مصادف با ۱۷ نوامبر) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments