تاریخ رونمایی از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 لو رفت

در بازی وارزون

رونمایی از بازی Modern Warfare 3

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت اکتیویژن در اواخر مرداد از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 رونمایی می‌کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت اکتیویژن به تازگی از معرفی بازی بعدی Call of Duty در جریان فصل پنجم وارزون ۲ خبر داده که بر اساس شایعه‌ها و همچنین لوگو و پوسترهای لو رفته، به نظر می‌رسد که این عنوان، مدرن وارفر ۳ نام دارد و در حال حاضر مراحل ساخت خود را در استودیوی اسلج‌همر گیمز پشت سرمی‌گذارد.

در همین راستا، ساعاتی پیش یکی از دیتاماینرهای معروف به نام HeyImAlaix با بررسی وب‌سایت کالاف دیوتی و فایل‌های بازی، دو تصویر جدید از مدرن وارفر ۳ منتشر کرده که در آن به تاریخ دقیق رونمایی از بازی اشاره شده است. با استناد بر این تصاویر، ظاهرا بازی Call of Duty Modern Warfare 3 قرار است در روز ۱۷ آگوست پیش‌رو (۲۶ مرداد ماه) به طور رسمی و در قالب یک رویداد درون بازی در وارزون ۲ معرفی شود.

بهتر است بدانید که جدا از این تصاویر، به تازگی دو پوستر از بازی بعدی کالاف دیوتی نیز لو رفته که یکی از آن‌ها، شخصیت محبوب کاپیتان پرایس را نشان می‌دهد. تصویر دوم نیز یک جمجعه به همراه مار را به نمایش می‌گذارد که احتمالا مربوط به لوگوی یکی از گروه‌های مبارز در بازی خواهد بود.

بر اساس گزارش‌های متعددی که تا به امروز منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازی جدید کالاف دیوتی  در روز ۱۰ نوامبر سال جاری (۱۹ آبان ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود.

همچنین، ظاهرا در مجموع دو نسخه بتا برای بازی در نظر گرفته شده که به ترتیب در روزهای ۶ اکتبر (۱۴ مهر) و ۱۲ اکتبر‌ (۲۰ مهر) به مدت چهار روز عرضه می‌شوند. طبق معمول، بتای اول در انحصار پلی استیشن بوده و این در حالی است که بتای دوم در دسترس کاربران تمام پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا