1%
  • 0/10

اسکین جنجالی Call of Duty: Modern Warfare 2 نرف شد

بازیکنان خواهان پس گرفتن پولشان هستند

اسکین جنجالی Call of Duty: Modern Warfare 2 نرف شد ۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
اسکین جنجالی Call of Duty: Modern Warfare 2

طبق اعلام رسمی شرکت اکتیویژن (Activision) اسکین جنجالی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 که مربوط به تیم لس آنجلس تیوز (Los Angeles Thieves) بود، برای ایجاد تعادل در بازی نرف شده است

در بیشتر بخش‌ها بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 فاقد هر گونه عنصر پرداخت برای برد (Pay to Win) هستند. اسکین‌های زیادی در این عناوین وجود دارند که بازیکن‌ها می‌توانند آن‌ها را به دست بیاورند یا بخرند، اما آن‌ها فقط لوازم ظاهری هستند و از نظر گیم‌پلی چیزی متفاوت را ارائه نمی‌دهند. با این حال، یک اسکین ویژه که اخیرا به بازی اضافه شده است، باعث ایجاد جنجال‌ها و حواشی فراوانی شده بود، زیرا که از نظر استتار به بازیکن‌هایی که آن را خریداری کرده بودند، مزیت‌های بیشتری را ارائه می‌دهد. اسکین تمام مشکی تیم لس آنجلس تیوز که البته شرکت اکتیویژن تصمیم گرفته است تا برای جلوگیری از بهم خوردن تعادل و برابری در بازی، آن را نرف کند.

اسکین تیم لس آنجلس تیوز که برخی از بازیکن‌ها آن را به دلایلی Roze 2.0 نامگذاری کرده بودند، یک آیتم ظاهری ویژه با الهام از یک تیم ورزش‌های الکترونیک با همین نام است. این اسکین ۱۰ دلار قیمت دارد و کاملا مشکی است، به جز لوگوی قرمز کوچکی که روی سینه اپراتور قرار دارد. مشکل این است که تشخیص بازیکنی که این پوسته را دارد در نقشه‌های بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 بسیار سخت است و به بازیکنانی که از آن استفاده می‌کنند، یک مزیت ناعادلانه می‌دهد. با این حال، این واقعیت که باید برای آن پول پرداخت کنید، لایه‌ای از پرداخت برای برد را وارد این بازی‌ها می‌کند و هیچ کس چنین چیزی را دوست ندارد.

اکنون شرکت اکتیویژن از طریق یک پست در بلاگ، از نرف شدن اسکین جنجالی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 خبر داده است. طبق این اعلامیه، نسخه نرف شدن این اسکین شامل عناصر قرمز بیشتری در اطراف سینه، شانه‌ها و سر اپراتور می‌شود و آن را بیشتر از قبل قابل مشاهده می‌کند. در حالی که این یک تغییر خوب برای حفظ تعادلی کلی بازی است، کسانی که این اسکین را خریداری کرده‌اند، اکنون به طور قابل درکی ناراضی هستند. آن‌ها ۱۰ دلار برای خریدن اسکینی پرداخت کرده‌اند که می‌دانستند برایشان کاربردی خواهد بود، اما شرکت اکتیویژن آن را تغییر داده است، به شکلی که دیگر کارایی قبل را ندارد. این اتفاق باعث شده است که بسیاری از این بازیکن‌ها خواستار پس دادن این اسکین و دریافت پول خود به باشند. به نظر می‌رسد که بسیار بازیکنان می‌توانند پول خود را پس بگیرند، به شرطی که ظرف ۱۴ روز پس از خرید درخواست پس دادن آن را کنند.

نکته عجیبی که وجود دارد این است که اولین باری نیست که چنین اتفاقی در مجموعه بازی‌های Call of Duty می‌افتد. سال گذشته نیز شرکت اکتیویژن یک اسکین کاملا مشکی را با نام رز (Roze) معرفی کرد که به همین دلیل است بازیکن‌ها اسکین لس آنجلس تیوز را Roze 2.0 می‌نامند و باعث شده بود بسیاری از افراد اتهامات پرداخت برای برد را به اولین نسخه بازی Warzone بزنند. بازیکنان شکایت داشتند که این اسکین مزیتی ناعادلانه را به کسانی که آن را خدیداری کرده‌اند، می‌دهد و تشخیص آن در میان هرج و مرج‌های نقشه Warzone بسیار دشوار است. پس از مدتی، آن اسکین نیز نرف شد تا تعادل به بازی برگردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments