اطلاعاتی از سریال اسپین آف Moana منتشر شد

اسپین آفی که احتمالا در سال آینده پخش می‌شود

اطلاعاتی از سریال اسپین آف Moana منتشر شد عرفان بدری ۰ ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
اسپین آف Moana

شرکت دیزنی (Disney) به تازگی اطلاعاتی از سریال انیمیشنی اسپین آف Moana منتشر کرده که قرار است در آینده‌ای نزدیک از طریق سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس (+Disney) پخش شود.

مدت‌ها قبل از این که خبر ساخت فیلم بازسازی لایو اکشن انیمیشن Moana منتشر شود، شرکت دیزنی تائید کرده بود که قصد ساخت یک سریال را به عنوان اسپین آف این انیمیشن محبوب و تحسین شده دارد که در آینده از طریق سرویس اشتراکی دیزنی پلاس در دسترس قرار می‌گیرد. با این حال از زمان معرفی این سریال در سال ۲۰۲۰، دیگر شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از آن نبودیم و حتی عده‌ای گمان کردند که شاید دیزنی برنامه‌های خود را تغییر داده و ساخت این سریال انیمیشنی را لغو کرده باشد.

حالا به تازگی در مصاحبه ای با رسانه eCartelera، جنیفر لی (Jennifer Lee)، مدیر خلاق استودیوی انیمیشن‌سازی والت دیزنی (Walt Disney Animation Studios) اطلاعات را درباره سریال اسپین آف Moana به اشتراک گذاشته است. او در صحبت‌های گفت:

من این امکان رو که دیزنی پلاس به ما میده تا ایده‌های مختلف رو آزمایش و چیزهای تازه رو معرفی کنیم و در عین حال میراثمون رو کشف کنیم دوست دارم. ما میتونیم نوآوری‌های روایی رو با هم ترکیب کنیم. ما این امکان رو داریم تا با سریال‌های دیزنی پلاسی خودمون چیزهای مختلفی رو امتحان کنیم و در این زمینه آزادی عمل داریم. ما همچنین در حال ساخت سریال Moana هستیم که کار بسیار جالبی هستش و من عاشقشم.

این سریال انیمیشنی در ابتدا قرار بود که در سال ۲۰۲۳ پخش شود، اما در ادامه تاریخ انتشار آن تا سال ۲۰۲۴ عقب افتاد. انتظار می‌رود این اثر یک مجموعه موزیکال باشد که داستان اصلی انیمیشن Moana را ادامه خواهد داد.

در کنار این اسپین آف، دیزنی در نظر دارد تا با ساخت یک فیلم سینمایی لایو اکشن بر اساس انیمیشن اصلی Moana این مجموعه را گسترش دهد، البته به نظر می‌رسد بازیگران جدیدی در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد و صداپیشه‌های انیمیشن اصلی یعنی آلیئی کراوالیو (Auliʻi Cravalho) و دواین جانسون (Dwayne Johnson) در آن حضور نخواهند داشت.

4 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا