#مهسا_امینی

فیلم‌های Mission Impossible 7 و Quiet Place 2 به پارامونت پلاس می‌آیند

البته ۴۵ روز پس از آغاز اکران سراسری!

فیلم‌های Mission Impossible 7 و Quiet Place 2

شرکت پارامونت پیکچرز در جریان کنفرانس اخیر خود اعلام کرد فیلم‌های Mission Impossible 7 و Quiet Place 2 به سرویس پارامونت پلاس خواهند آمد.

وقتی ویروس کرونا باعث بسته شدن سینماها شد، استودیوها گمان می‌کردند تعطیلی سالن‌های پخش با گذشت تنها چند هفته به اتمام رسیده و شرایط به حالت قبل بازمی‌گردد. با ادامه‌ی همه‌گیری و بسته ماندن سینماها، استودیوها مجبور شدند از پلتفرم‌های آنلاین مانند فروشگاه یا سرویس استریم برای پخش آثار جدید خود استفاده کنند. اولین استودیوی بزرگ، والت دیزنی بود که Mulan را به واسطه‌ی دیزنی پلاس در دسترس قرار دارد. پس از این اتفاق، نوبت به وارنر رسید تا سیاست نسبتا مشابهی را اتخاذ کرده و تمامی فیلم‌های خود در سال جاری میلادی را به صورت همزمان به سینماهای فعال و سرویس HBO Max بفرستد. اکنون زمانش فرا رسیده تا پارامونت پیکچرز هم پا جای دیزنی بگذارد.

جیم گیاناپولوس (Jim Gianopulos) مدیرعامل پارامونت پیکچرز است. او در جریان کنفرانسی که اخیرا برگزار شد رسما اعلام کرد فیلم‌های Mission Impossible 7 و Quiet Place 2 با گذشت تنها ۴۵ روز از آغاز اکران سراسری‌شان به پارامونت پلاس خواهند آمد. بدین ترتیب، کاربران فضای مجازی اواخر سال جاری میلادی می‌توانند به تماشای جدیدترین فیلم از مجموعه‌ی ماموریت غیرممکن بنشینند و دنباله‌ی Quiet Place هم در ماه اکتبر در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. با اتخاذ چنین تصمیمی از سوی استودیوی آمریکایی حالا می‌توان اطمینان داشت دو عدد از مورد انتظاترین آثار ۲۰۲۱ دیگر با هیچ گونه تاخیری مواجه نمی‌شوند. در ضمن، بد نیست بدانید فیلم‌ها در شرایط عادی حداقل سه ماه روی پرده مانده و سپس از طریق پلتفرم‌های دیجیتالی می‌آیند. این رقم بسته به استقبال مخاطبان کم و زیاد می‌شود.

سرویس استریم پارامونت پیکچرز که تحت عنوان پارامونت پلاس شناخته می‌شود، از تاریخ ۱۴ اسفند (مصادف با چهار مارس) در دسترس قرار می‌گیرد. این سرویس دو نوع اشتراک دارد: اشتراک عادی و اشتراک ویژه. اشتراک عادی ۴.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده و اشتراک ویژه هم با قیمت ۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. افرادی که اشتراک ویژه را تهیه کنند، در هنگام استفاده از سرویس با هیچ گونه تبلیغاتی مواجه نمی‌شوند. بدون شک، انتشار فیلم‌های Mission Impossible 7 و Quiet Place 2 از این سرویس می‌تواند نقش بسزایی در افزایش تعداد مشترکان آن ایفا کند.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان Mission Impossible 7 موجود نیست و تنها می‌دانیم نه فقط بازیگران قدیمی بازمی‌گردند، بلکه شاهد اضافه شدن چند چهره‌ی جدید مانند هیلی اتول (Hayley Atwell) خواهیم بود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۸ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ نوامبر) برنامه‌ریزی شده است. Quiet Place هم ادامه‌ی اتفاقات قسمت پیشین را به تصویر می‌کشد. اعضای خانواده‌ی ابوت محل زندگی‌شان را ترک کرده و حالا دنبال سرپناه جدیدی می‌گردند. آن‌ها در حین سفرشان متوجه می‌شوند تنها افرادی نیستند که از فاجعه جان سالم به در برده‌اند. این اثر از تاریخ ۲۶ شهریور سال (مصادف با ۱۷ سپتامبر) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا