1%
  • 0/10

سازنده Assassin’s Creed Mirage روی ساخت بازی جدید مجموعه کار می‌کند

به خاطر نبود بسته الحاقی

سازنده Assassin’s Creed Mirage روی ساخت بازی جدید مجموعه کار می‌کند ۰ ۰۵ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سازنده Assassin's Creed Mirage

شواهد امر گویای این موضوع است که سازنده Assassin’s Creed Mirage ساخت بازی جدید این مجموعه را آغاز کرده است.

یوبیسافت تا چند سال گذشته وظیفه توسعه بازی‌های اصلی سری اساسینز کرید را به استودیوهای کبک و مونترال خود محول می‌کرد، اما چند وقتی است که این رویکرد تغییر کرده و دیگر استودیوهای این شرکت نیز در توسعه بازی‌های فرنچایز نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

در همین راستا، استودیوی یوبیسافت بوردو از جمله بازی‌سازهایی است که اخیرا به یکی از توسعه‌دهندگان اصلی بازی‌های اساسینز کرید تبدیل شده است. این استودیو مسئولیت ساخت بسته الحاقی Wrath of the Druids بازی Assassin’s Creed Valhalla را برعهده داشت که با عرضه موفق آن، به عنوان سازنده اصلی اساسینز کرید میراژ انتخاب شد.

حال بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، گویا اساسینز کرید میراژ آخرین پروژه این استودیو با نسخه‌های اصلی سری اساسینز کرید نبوده و آن‌ها در حال حاضر روی ساخت بازی جدید دیگری مشغول به کار هستند. به بیان دقیق‌تر، ساعاتی قبل آقای ریک گادوین در پیامی اعلام کرد که در نقش نویسنده اصلی به استودیوی یوبیسافت بودرو ملحق شده است.

او در بخشی از صحبت‌های خود خاطرنشان کرده که از این پس روی توسعه فرنچایز Assassin’s Creed فعالیت می‌کند. با توجه به اینکه یوبیسافت به دنبال ساخت و عرضه بسته الحاقی برای بازی اساسینز کرید میراژ نیست، ظاهرا منظور گادوین از توسعه این سری، ساخت یک بازی جدید است که گویا روند خلق آن آغاز شده است.

بهتر است بدانید تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، پیش‌تر در گزارشی اعلام کرده بود که یوبیسافت در حال حاضر روی ساخت ۱۱ بازی مختلف و جددی از سری اساسینز کرید فعالیت می‌کند. از این تعداد، دو بازی Mirage و Nexus VR عرضه شدند. به گفته این منبع، ظاهرا یکی از این عناوین، نسخه ریمیک Black Flag خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments