1%
  • 10/10

شاهکار بازیکن ماینکرافت را ببینید؛ ساخت یک شهر ساحلی خارق‌العاده

شاهکار بازیکن ماینکرافت را ببینید؛ ساخت یک شهر ساحلی خارق‌العاده ۰ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ اخبار (گیم) کپی لینک
بازیکن ماینکرافت شهر ساحلی

یک بازیکن اخیراً در بازی ماینکرافت موفق به ساخت یک شهر ساحلی فوق‌العاده‌ای شده است؛ سازه‌ای شگفت‌انگیز که مهارت‌های بی‌نظیر این فرد در ساخت‌وساز را به نمایش می‌گذارد.

Minecraft که در سال 2011 منتشر شد، در حال حاضر پرفروش‌ترین بازی جهان است و تا کنون بیش از 300 میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. یکی از دلایل موفقیت این بازی، آزادی بی‌حد و مرزی است که به بازیکنان برای خلاقیت و نوآوری می‌دهد.

در طول سالیان درازی که این بازی در دسترس افراد مختلف از سراسر جهان قرار داشته، شاهد افراد بسیار باسلیقه‌ای بوده‌ایم که سازه‌های بی‌نظیری را ساخته و به اشتراک گذاشته‌اند. اینکه ماینکرافت هیچ محدودیتی برای نمایش خلاقیت کاربران ندارد، به خودی خود به بی‌نظیر شدن این سازه‌ها هم کمک زیادی می‌کند.

ساخت یک شهر ساحلی فوق‌العاده توسط یک بازیکن ماینکرافت همه را انگشت به دهان کرد‍!

اکنون یک بازیکن با نام کاربری trampolinebears ویدئویی یک‌دقیقه‌ای از شهر ساحلی‌ای که تازه ساخته، به اشتراک گذاشته است. این شهر که «Bandarutan» نام دارد، بسیار خاص و منحصر بفرد به نظر می‌رسد. زیرا دارای چندین خانه، پل، باغ، برج و حتی دو معبد بزرگ بر فراز تپه‌های نزدیک است. به گفته trampolinebears، هدف او در طراحی Bandarutan این بود که ظاهر آن طبیعی باشد. او به جای پی‌ریزی کل شهر از ابتدا، هر ساختمان را به‌طور مجزا طراحی کرده است.

ساخت مکان‌های زیبا توسط بازیکنان ماینکرافت چیز جدیدی نیست. هر هفته بازیکنان مختلف خلاقیت‌های خود را در ساخت سازه‌های مختلف با جامعه‌ی ماینکرافن به اشتراک می‌گذارند. چند ماه پیش، برای مثال، یک بازیکن یک خانه دنج و زیبا ساخت که دارای سه طبقه و یک باغ زیبا بود.

ساخت و سازهای اعجاب‌انگیز در ماینکرافت تمامی ندارند

در ماه آوریل، بازیکنی دیگر، یک برج خاکی چشمگیر در ماینکرافت ساخت. بیشتر بازیکنان خانه‌های خود را به شیوه‌ای شبیه به ساختارهای واقعی می‌سازند، این بازیکن تصمیم گرفت به جای آن از خاک به عنوان پایه استفاده کند و نتیجه‌ای بسیار زیبا را هم رقم زد. این برج بیش از 100 بلوک ارتفاع داشت و دارای چندین تاک بود که بازیکنان می‌توانستند از آن‌ها به عنوان نردبان استفاده کنند. این مکان حتی شامل یک باغ بزرگ بود که سازنده آن می‌توانست در آن بامبو، چغندر، هویج، نیشکر و گندم کشت کند.

یکی دیگر از مکان‌های شگفت‌انگیزی که بازیکنان در بازی ماینکرافت ساخته‌اند، شهری ترسناک بود که اوایل سال 2024 شاهد آن بودیم. این شهر که سازنده‌اش آن را «Gravestone the city of purgatory» نام‌گذاری کرده، مکانی خاکستری و مه‌آلود بود که در یک دره زیر باغ‌های زیبا قرار داشت و نمونه‌ای عالی از جزئیات فوق‌العاده این سازه‌ها بود.

هر چند وقت یک بار شاهد سازه‌های اعجاب‌انگیز از بازیکنان خوش‌ذوق ماینکرافت هستیم. این شهر ساحلی نه اولین سازه‌ی شگفت‌انگیز ماینکرافت بوده و نه قرار است آخرین آن باشد. پس منتظر نمونه‌های جذاب‌تر و خارق‌العاده‌تر باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments