برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سریال انیمیشنی ماینکرفت توسط نت‌فلیکس معرفی شد

یک اقتباس تلویزیونی کاملا جدید

سریال انیمیشنی ماینکرفت توسط نت‌فلیکس معرفی شد ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سریال انیمیشنی ماینکرفت

سریال انیمیشنی ماینکرفت با انتشار یک تیزر کوتاه توسط شرکت نت‌فلیکس و با همکاری استودیو سازنده این بازی معرفی گردید.

رونمایی از این سریال به عنوان بخشی از سالگرد 15 سالگرد انتشار بازی ماینکرفت به عنوان پرفروش‌ترین بازی ویدئویی تاریخ صورت گرفت. در تیزر کوتاه منتشر شده، ابتدا یک Creeper  به صورت تنها قدم به پیش‌زمینه مشکی صفحه گذاشته و سپس تصویر به دنیای ماینکرفت منتقل می‌شود و سرانجام دوربین، کلمه N بزرگ قرمز رنگی را که لوگوی شبکه نت‌فلیکس محسوب می‌شود را به نمایش می‌گذارد.

در توضیحات آن به این شکل آمده که “سرانجام اتفاق افتاد. پرفروش‌ترین بازی تاریخ و بزرگ‌ترین شبکه استریمی دنیا به یکدیگر ملحق شده تا سریال انیمیشنی ماینکرفت را که یک مجموعه کاملا جدید است تولید کنند.” شرکت نت‌فلیکس این پروژه را به همراه تیم توسعه دهنده این بازی یعنی استودیو موژانگ (Mojang) تولید خواهد کرد. وظیفه تولید این سریال نیز برعهده استودیو وایلد برین (WildBrain Studios) که ساخت مجموعه تلویزیونی Sonic Prime را در کارنامه دارد، قرار داده شده است.

در حالی که جزئیات بیشتری در این رابطه به اشتراک گذاشته نشده، به گزارش منتشر شده توسط نشریه ورایتی این سریال قرار است یک داستان جدید به همراه شخصیت‌هایی جدید را روایت کرده و دنیای ماینکرفت را از زاویه نویی به نمایش ب‌گذارد. در حال حاضر هیچ گونه بازه زمانی برای انتشار این سریال ارائه نشده و نت‌فلیکس تنها اظهار داشته که این مجموعه به زودی در سرویس استریمی آن‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

این تنها اقتباس از عنوان ماینکرفت نبوده و یک اقتباس سینمایی نیز از این بازی بقای سندباکس در حال تولید قرار دارد. اثری که قرار است با نقش‌آفرینی جک بلک (Jack Black) و جیسون موموآ (Jason Momoa) همراه شود و توسط کمپانی وارنر (Warner Bros) در حال ساخت قرار دارد. این فیلم برای اکران در آپریل سال 2025 در سینماها برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments