1%
  • 0/10

بازسازی شهر ریوندل ارباب حلقه‌ها توسط پلیر ماینکرفت

بازسازی شهر ریوندل ارباب حلقه‌ها توسط پلیر ماینکرفت ۲ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی شهر ریوندل ارباب حلقه‌ها

یکی از پلیرهای خلاق ماینکرفت با انتشار عکس‌هایی از بازسازی شهر ریوندل ارباب حلقه‌ها خبر داده است که اشتیاق و خلاقیت طرفداران این مجموعه را نشان می‌دهد.

گیمرها به صورت مکرر سازه‌های منحصر به فرد خود در بازی ماینکرفت را با جامعه مخاطبین آن به اشتراک می‌گذارند و اکنون نوبت آن رسیده تا یکی از طرفداران ارباب حلقه‌ها یا The Lord of the Rings طرح ساخته شده از دره معروف ریوندل (Rivendell) را به اشتراک بگذارد که تحسین هر دو قشر مخاطبین بازی و مخاطبین و طرفداران ارباب حلقه‌ها را به همراه داشته است.

عنوان ماینکرفت که در سال 2011 منتشر شد، اثری سندباکس بوده که به پلیرها اجازه می‌دهد متریال یا مواد مختلفی در بازی به دست آورده و به وسیله آن، آیتم‌ها، ابزارها، سازه‌‌ها و مواد مختلف دیگری را بسازند. ساخته کمپانی موژانگ (Mojang) که به صورت رسمی لقب پرفروش‌ترین بازی تاریخ را برعهده دارد، با استفاده از امکانات مختلف و متنوعی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد سبب می‌شود مخاطبین آن همواره به تجربه مجدد و بیشتر آن بازگشته و علاوه‌بر کسب تجربه‌های مختلف، اقدام به ساخت مواردی درخشان درون بازی کرده و آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.

اکنون کاربری به نام salaamtom تصاویری منتشر کرده و براساس آن به بازسازی شهر ریوندل ارباب حلقه‌ها در بازی ماینکرفت پرداخته است. ریوندل یکی از شهرهای مربوط به نژاد الف‌ها از دنیای سرزمین میانه (Middle-Earth) در ارباب حلقه‌ها محسوب می‌شود که در مجموعه فیلم‌های پیتر جکسون (Peter Jackson) نیز به تصویر کشیده شده است. این کاربر حدودا ده ساعت زمان صرف کرده تا با استفاده از ابزارهای مخصوص ماینکرفت به بازسازی این شهر معروف دنیای ارباب حلقه‌ها بپردازد.

طرفداران این مجموعه جزئیات به کار برده شده اعم از طاق نماهای گرد، پشت‌بام‌های دارای شیب و آبشارهای روان را برای این بازسازی مورد ستایش قرار داده‌اند. در حالی که تاکنون چندین عنوان مختلف از مجموعه ارباب حلقه‌ها در مدیوم بازی‌های ویدئویی ساخته شده اما هیچ کدام از آن‌ها شامل به تصویر کشیدن ریوندل نمی‌شدند و اکنون این بازسازی ضمن ارائه تجربه حضور در ریوندل، بسیاری از طرفداران این مجموعه را به این فکر واداشته که حضور در این شهر در یک بازی باکیفیت تا چه اندازه می‌توانست لذت‌بخش باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments