1%
  • 0/10

به روزرسانی جدید بازی ماینکرفت به شما اجازه شخصی سازی سپر می‌دهد!

موجانگ مثل همیشه به خواسته طرفداران خود گوش داد

به روزرسانی جدید بازی ماینکرفت به شما اجازه شخصی سازی سپر می‌دهد! ۱۶ ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بازی ماینکرفت

جدیدترین به روزرسانی بازی ماینکرفت فاصله چندانی تا انتشار داشته و یکی از ویژگی‌هایی که سال‌های منتظرش بودیم را به همراه می‌آورد. قابلیت شخصی سازی سپر با به روزرسانی ۱.۲۰ به بازی Minecraft افوزده می‌شود.

استودیو موجانگ (Mojang) به تازگی از عرضه قابلیت شخصی سازی سپرها در بازی ماینکرفت در به روزرسانی پیش رو خبر داد. سال‌های زیادی است که طرفداران درخواست افزودن این قابلیت به بازی را داشته و بالاخره توسعه دهندگان تصمیم گرفتند این قابلیت جذاب را در اختیار کاربران قرار دهند.

بازی ماینکرفت اولین مرتبه در سال ۲۰۱۱ به انتشار رسید و تا به امروز به روزرسانی‌های بی شماری به همراه ویژگی‌هایی بی نهایت دریافت کرده و باید انتظار داشت این روند حداقل برای چند سال آینده ادامه داشته باشد. آخرین به روزرسانی بزرگ ماینکرفت، به روزرسانی ۱.۱۹ بود که با نام The Wild Update در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ عرضه شد. این به روزرسانی در کنار دشمنان جدید، بلوک‌ها، زیست بوم‌ها و بسیاری آیتم‌های جدید را به بازی افزود که جان تازه‌ای به دنیای ماینکرفت دادند. خوشبختانه یا متاسفانه هیچ خبری مبنی بر انتشار نسخه‌ای کاملا جدید از ماینکرفت در دست نبوده و با وجود به روزرسانی‌های پیاپی، گمان داریم که حداقل در آینده نزدیک شاهد معرفی نسخه‌ای جدید از این بازی نباشیم.

با نگاه به عکس‌های تازه انتشار یافته در وبسایت رسمی بازی ماینکرفت از به روزرسانی پیش رو، شما می‌توانید ظاهر سپر خود پس از شخصی سازی را تماشا کنید. توسعه دهندگان تلاش داشته‌اند با ارائه تغییرات ساده به سپرها، ظاهر بازی را به شکلی قابل توجه تغییر دهند. لازم به ذکر است که کاربران همیشه قادر به رنگ آمیزی سپر خود بوده‌اند، اما این به روزرسانی که به شما اجازه شخصی سازی سپر را می‌دهد، سبب تغییراتی عظیم از لحاظ ظاهری در بازی خواهد شد.

همانطور که اشاره شد قابلیت شخصی سازی سپرها چندان پیچیده نیست، با این حال قدمی محکم، بزرگ و رو به جلو در امر شخصی سازی در ماینکرفت خواهد بود و بدون شک مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت. سپرها در بازی ماینکرفت همیشه کاربردی بوده و حال در کنار کاربرد، زیبایی را نیز به بازی شما هدیه می‌دهند.

پست انتشار یافته در وبسایت رسمی ماینکرفت، نحوه شخصی سازی سپرها را نیز توضیح داده است. سپرها در بازی به طور کلی دارای ۱۱ طرح خواهند بود که می‌توان هر کدام را با ۱۰ رنگ متفاوت رنگ آمیزی کرد. اما موجانگ این کار را با پیچشی قابل توجه ارائه داده و تلاش کرده با استفاده از آیتم‌های قدیمی موجود در بازی، به دست آوردن طرح‌ها و رنگ‌های سپر را کمی سخت کند. شما برای شخصی سازی سپر خود باید به دنبال Smithing Template گشته و پس از به دست آوردن آن‌ها می‌توانید سپر خود را شخصی سازی کنید. کاربران بسیاری در انتظار به روزرسانی ۱.۲۰ ماینکرفت نشسته بودند و با توجه به ویژگی‌های ارائه شده اینگونه به نظر می‌رسد که این به روزرسانی ارزش صبر کردن را داشت!

به روزرسانی جدید ماینکرفت و توجه به ویژگی‌های جدید آن، به راحتی ما را متوجه میلیون‌ها کاربر فعال پس از گذشت یک دهه از انتشار اولیه خود می‌کند! سپرها در این بازی برای مدتی هیچ تغییری به خود ندیده و به عبارتی خاک می‌خوردند و پس از مدتی کاربران متوجه این موضوع شده، به توسعه دهندگان اطلاع داده و خوشبختانه توسعه دهندگان خوش ذوق ماینکرفت به درخواست آن‌ها گوش دادند. توسعه دهندگان این بازی البته همیشه به خواسته‌های طرفداران گوش داده و به باور ما یکی دیگر از دلایل جامعه همیشه فعال این بازی، همین ارتباط مستقیم توسعه دهندگان با طرفداران است.

به روزرسانی ۱.۲۰ بازی ماینکرفت در کنار قابلیت شخصی سازی سپر، ویژگی‌های مهم دیگری را به این بازی افزوده که باید منتظر معرفی مهم‌ترین آن‌ها باشیم. بازی ماینکرفت در حال حاضر برای اندروید و آی او اس، رایانه شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و نینتندو سوییچ در دسترس است. شما منتظر چه ویژگی‌هایی در به روزرسانی ۱.۲۰ بازی ماینکرفت هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments