1%
  • 0/10

تاریخ عرضه فیلم Miller’s Girl به صورت دیجیتالی فاش شد

دو تاریخ نزدیک و خیلی دور !

تاریخ عرضه فیلم Miller’s Girl به صورت دیجیتالی فاش شد ۰ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار سینما کپی لینک

فیلم دختر میلر در اولین ماه سال 2024 به روی پرده نقره‌ای رفت و تاحدودی مورد تمجید منتقدین و طرفداران قرار گرفت؛ اما طرفداران جنا اورتگا به دنبال تاریخ عرضه فیلم Miller’s Girl به صورت دیجیتالی هستند.

Miller’s Girl یا دختر میلر یک فیلم درام آمریکایی است که توسط جید هالی فیلم‌نامه نویسی و کارگردانی شده و جنا اورتگا و مارتین فری‌من در آن ایفای نقش میکنند. داستان از جایی شروع می‌شود که کایرو سوئیت (جنا اورتگا)، یک نویسنده جوان با استعداد است که برای انجام یک پروژه، با معلمش جاناتان میلر (مارتین فریمن) آشنا می‌شود. این دو درگیر یک رابطه تاریک می‌شوند که از طریق یک تکلیف خلاقانه آغاز شده ولی با پیشرفت داستان، خطوط زندگی آن‌ها با هم تنیده و اتفاقات میان این دو کرکتر عجیب‌تر می‌شود. این فیلم با ترکیبی از تاریکی، خلاقیت و روابط انسانی پیچیده، تلاش می‌کند تا تصویری متفاوت از جهان روانی انسان‌ها ارائه دهد.

با توجه به بازه انتشار فیلم‌های قبلی لاینزگیت(Lions Gate Films) مثل؛ بی مصرف‌ها(Expendables 4) و اره(Saw X) می‌توان انتظار داشت که این فیلم هم در بازه 22 روزه عرضه دیجیتالی شود که در آن صورت تاریخ 16 فوریه (27 بهمن ماه) تاریخ اکران دیجیتالی دختر میلر خوهد بود؛ ولی این کمپانی بزرگ فیلم سازی گاها یک زمان بندی دوم برای پخش نسخه دیجیتالی فیلم‌های خود دارد. با توجه به فیلم‌های جان‌ویک(John wick: chapter4) و خدا آیا آنجا هستی؟ من هستم، مارگارت!(Are you There God? Its Me Margaret) و بازه‌های انتشار 175 و 166 روزشان می‌توانیم نتجه بگیریم که تاریخ عرضه فیلم Miller’s Girl ممکن است تا اواخر سال 2024 هم به طول بیانجامد.

هالوود ریپورتر نیز اعلام کرد که کمپانی فیلم سازی lions gate در سال 2022 قرار دادی را با NBCUniversal امضاء کرده است که طی آن فیلم‌های این کمپانی از سال 2024 در شبکه Peacook استریم شوند؛ پس ممکن است که فیلم دختر میلر(Miller’s Girl) هم مربوط به این قرار داد بوده باشد که پس از اکران در Starz به سرویس استریم Peacook هم راه پیدا کند.
با این حال طرفداران باید تا اعلام رسمی سازنده‌ها صبر کنند. سینمایی Miller’s Girl اکنون در سینما‌های جهانی اکران می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments