#مهسا_امینی

بازیگر نقش آلیس مارکوس از علاقه‌اش برای بازگشت به رزیدنت اویل می‌گوید

میلا یوویچ از طرفداران رزیدنت اویل است

بازیگر نقش آلیس

میلا یوویچ بازیگر نقش آلیس مارکوس در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Comic Book برای بازگشت به فرنچایز رزیدنت اویل ابراز تمایل کرد.

کنستانتین فیلم در سال ۱۹۹۷ میلادی امتیاز ساخت فیلم سینمایی بر اساس رزیدنت اویل را به دست آورد. این استودیو قصد داشت با همکاری کپکام و سونی پیکچرز پروژه‌ی مورد بحث را به سرانجام برساند. در ابتدا جرج اندرو رومئو (George Andrew Romero) وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی را بر عهده گرفت؛ فردی که «پدر فیلم‌های زامبی محور» شناخته می‌شود. ظاهرا فیلمنامه‌ی او کیفیت چندان خوبی نداشت و همین موضوع هم باعث قطع همکاری شد. در پی این اتفاق، پل دبلیو. اس. اندرسون (Paul W. S. Anderson) به تیم اضافه شد تا جایگزینی برای رومئو باشد. عملکرد او نظر تهیه‌کنندگان را جلب کرد و همین مسئله باعث شد به شخصی مهم در فرنچایز رزیدنت اویل تبدیل شود.

اگرچه پل دبلیو. اس. اندرسون در جلب نظر تهیه‌کنندگان رزیدنت اویل موفق بود اما فیلم‌هایی که ساخت نتوانستند بازخوردهای چندان مثبتی را از سوی منتقدان یا مخاطبان دریافت کنند. فیلم‌ها به جای پرداختن به شخصیت‌های نام‌آشنا، از چهره‌ای جدید به عنوان پروتاگونیست استفاده کردند. علاوه بر این، به مرور زمان از فرنچایزی ترسناک به فرنچایز اکشن تبدیل شد. با وجود این اتفاقات، کنستانتین فیلم مصمم است تا اقتباس جدیدی را بر اساس فرنچایز مشهور کپکام تولید کند؛ اثری که در حال حاضر در فاز فیلمبرداری قرار داشته و برای اکران در سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده است.

وب سایت Comic Book به بهانه‌ی آغاز اکران Monster Hunter مصاحبه‌ای را با میلا یوویچ (Milla Jovovich) انجام داده است. پس از اینکه بحث به سمت فرنچایز رزیدنت اویل رفت، بازیگر نقش آلیس مارکوس برای بازگشت ابراز تمایل کرد. او توضیح داد نه تنها سال‌های زیادی را صرف نقش‌آفرینی در این فیلم‌ها کرده، بلکه همیشه طرفدار بازی‌های ویدیویی رزیدنت اویل بوده است:

رزیدنت اویل از بسیاری جهات بخش بزرگی از زندگی من را تشکیل داده است. من همیشه طرفدار بازی‌های این فرنچایز بوده‌ام. همین علاقه باعث شد خواهان حضور در فیلم سینمایی‌اش باشم. در نتیجه، دوست دارم به دنیای رزیدنت اویل برگردم. حضور در دنیای آن واقعا لذت‌بخش است.

ببین، نیمی از دوران بازیگری‌ام را با ایفای نقش در دنیای رزیدنت اویل سپردی کردم و دوست دارم بار دیگر بخشی از آن باشم. مطمئن هستم هر کسی که در ساخت فیلم‌های این فرنچایز نقش دارد، از کارش بسیار لذت خواهد برد.

اگرچه میلاد یوویچ خواهان بازگشت به دنیای رزیدنت اویل است اما به احتمال زیاد چنین اتفاقی را شاهد نخواهیم بود. نسخه‌ی بازسازی این فرنچایز ارتباط تنگاتنگی با داستان بازی‌ها داشته و اتفاقاتش حول محور شخصیت‌های مشهور مانند کلر ردفیلد، کریس ردفیلد، جیل ولنتاین، لئون اس. کندی و آلبرت وسکر می‌چرخد. در نتیجه، شرایط برای بازگشت بازیگر نقش آلیس مارکوس به هیچ وجه مهیا نیست.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Resident Evil از تاریخ ۱۸ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا