لباس مرد عنکبوتی مایلز مورالز انیمیشن Spider-Verse را در بازی تماشا کنید!

لباس اسپایدرمن ارزان

لباس مرد عنکبوتی مایلز مورالز

اخیرا کاربران موفق شده‌اند تا با یک ماد، لباس مرد عنکبوتی مایلز مورالز (Miles Morales) از انیمیشن Spider-Verse را به بازی Marvel’s Spider-Man اضافه کنند.

چند سال پیش بود که شاهد عرضه بازی Marvel’s Spider-Man بودیم؛ اثری فوق‌العاده موفق که نسخه کامپیوتر آن هم مدتی پیش در اختیار بازیکنان پلتفرم رایانه شخصی قرار گرفت و با استقبال طرفداران همراه شد. سپس با ادامه محبوبیت‌های این بازی، یک بسته الحاقی توسط استودیو اینسامنیاک (Insomniac Games) برای آن در نظر گرفته شد تا داستان شخصیت Miles Morales در آن ادامه پیدا کند.

با این حال پس از عرضه این بازی برای پلتفرم رایانه شخصی و همچنین ارائه بسته الحاقی آن با نسخه Remastered برای دارندگان کامپیوتر، افرادی که روی بازی‌ها ماد (Mod) نصب می‌کنند، درست مثل هر بازی دیگری از خجالت مرد عنکبوتی درآمده و برای آن، انواع و اقسام مادهای مختلف را طراحی کرده‌اند. طوری که شما حتی می‌توانید در نقش سنگ قبر عمو بن (Uncle Ben) در بازی با دشمنان مبارزه کنید و از ساختمان‌های نیویورک تاب بخورید!

این در حالی است که سازندگان مادهای بازی، اینبار برای بسته الحاقی Miles Morales یک طرح تازه را در نظر گرفته‌اند و اکنون می‌توانید لباس مایلز مورالز از انیمیشن Spider-Man Into The Spider-Verse را در آن به دست بیاورید. البته این لباس همان کاستوم نهایی مایلز نیست که به نسخه بازی هم مقداری شباهت دارد، بلکه در واقع همان چیزی است که مرد عنکبوتی نوجوان داستان، آن را از یک فروشگاه کوچک و از دست خود استن لی (Stan Lee)، خالق کمیک‌های مارول خریداری کرده بود!

اضافه شدن لباس مرد عنکبوتی مایلز مورالز به بازی

این شاید اولین لباس عنکبوتی بود که مایلز در سری انیمیشن Spider-Verse از یک فروشگاه کوچک خرید و عملا یکی از آخرین نقش‌های کوتاه استن لی در آن را شاهد هستیم. استن لی و استیو دیتکو (Steve Ditko) نویسنده و طراح کمیک‌های مارول بودند و ایده یک پسر جوان که قدرت‌های عنکبوتی به دست می‌آورد، به قلم آن‌ها نوشته و طراحی شده بود. با این حال، همین لباس را با استفاده از یک ماد، هم‌اکنون می‌توانید با بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به دست آورید.

با این وجود، دقت کنید که این ماد چقدر دقیق و خوب طراحی شده که حتی کفش‌های معروف مایلز هم در آن قرار داده شده‌اند؛ چیزی که حتی خود استودیو اینسامنیاک هم برای آن وقت کافی نگذاشته بود! همچنین توجه به جزئیات این کاستوم به حدی بالاست که می‌توانید تیکت قیمت پشت لباس مایلز را هم در آن مشاهده کنید.

3.9 9 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا