نقش بعدی مایلز مورالز مشخص شد!

کمک به قهرمان

نقش بعدی مایلز مورالز مشخص شد! آیدا امشاسفند ۰ ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
نقش بعدی مایلز مورالز

سونی در اعلامیه‌ایی نقش بعدی مایلز مورالز را مشخص کرد، اما از قرار معلوم ربطی به Spider-Verse 3 ندارد. در حالی که Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در حال حاضر برای اکران در سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، ظاهراً سونی برنامه های بیشتری برای مایلز مورالز و چگونگی ادامه داستان بین Into the Spider-Verse 2 وسه‌گانه‌ی مایلز در آینده دارد.

بر اساس گزارش‌های مجله Variety، سونی برای یک فیلم کوتاه در بین قسمت سوم سه‌گانه و Spider-Man: Beyond the Spider-Verse با محوریت مایلز مورالز برنامه ریزی کرده است. این فیلم کوتاه با عنوان The Spider Within، قرار است سختی‌های مایلز مورالز را در نقش یک ابرقهرمان در قامت یک دانش‌آموز، نوجوان و همسایه را به تصویر بکشد.

خلاصه داستان نشان می دهد که مایلز به دلیل فشارهای مختلف، دچار حمله عصبی می‌شود. بعد از این ماجرا متوجه می‌شود که درهرحال درخواست برای کمک چیز بدی نیست، همانطور که مرد عنکبوتی به بقیه کمک می‌کند.

این فیلم کوتاه قرار است در ژوئن امسال در جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن Annecy به نمایش درآید. Spider-Man: Beyond the Spider-Verse، سومین فیلم این فرنچایز، در تاریخ ۲۹مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) به روی پرده سینماها می‌رود.

نقش بعدی مایلز مورالز چه تاثیری بر شخصیت او خواهد گذاشت؟

طرفداران مرد عنکبوتی قبلا علاقه خود را به مایلز مورالز و لایو اکشن این کاراکتر اعلام کرده بودند، و تایید یک پروژه جدید مرد عنکبوتی بسیار هیجان انگیز بود. به خصوص اینکه دو پروژه سونی با محوریت مرد عنکبوتی در یک ماه منتشر می‌شود.

از آنجایی که این اعلامیه نشان داد که فیلم کوتاه در جهان Spider-Man: Across the Spider-Verse رخ می‌دهد ، این امکان وجود دارد که جلوه‌های بصری – و حتی روندهای شخصیتی آن – به داستان‌های جدید مایلز کمک کنند. البته این مسئله که این انیمیشن، گوئن استیسی (Gwen Stacy) با بازی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) را در خود دارد یا نه هنوز مشخص نیست. صرف نظر از این، خبر نشان می‌دهد که The Spider Within کمتر بر اساس Multiverse خواهد بود و بیشتر داستانی است که انسانیت خود مایلز را برجسته کرده و به آن می‌پردازد.

چنین داستانی نه تنها در میان طرفداران به خوبی مطرح خواهد شد، بلکه احتمالاً عنصری کلیدی در رشد خود شخصیت مایلز خواهد بود که منجر به ساخت سه گانه بهتری از او در سال ۲۰۲۴ خواهد بود.

4.8 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا