1%
  • 10/10

انتظارها به پایان رسید؛ تاریخ پخش انیمیشن جدید اسپایدرمن مشخص شد

روایت ادامه داستان مایلز در یوتیوب؟!

انتظارها به پایان رسید؛ تاریخ پخش انیمیشن جدید اسپایدرمن مشخص شد ۳۲ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
انیمیشن جدید اسپایدرمن

شاید Spider-Man: Beyond The Spider-Verse فعلا تاریخ اکران مشخصی نداشته باشد، اما به‌تازگی گزارشی رسمی از تاریخ پخش انیمیشن جدید اسپایدرمن پرده برداشته است.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse که قسمت پایانی سه‌گانه محبوب اسپایدر ورس سونی پیکچرز است، ابتدا برای اکران در سال جاری برنامه‌ریزی شده بود، اما با از راه رسیدن دنباله Across the Spider-Verse در ماه ژوئن، به اجبار به تاریخ مارچ سال آینده منتقل شد. با این حال متاسفانه در بحبوحه اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) و همچنین عدم پیشرفت تولید، قسمت پایانی سه‌گانه از جدول اکران سونی حذف و به‌ تاریخی نامعلوم موکول شد.

متاسفانه بعد از گذشت یک سال هنوز خبر جدیدی در رابطه با تاریخ اکران قسمت پایانی سه‌گانه منتشر نشده، اما رسانه ورایتی به‌تازگی در گزارشی رسمی تایید کرده که داستان مایلز مورالز قراره با یک انیمیشن کوتاه به شکل دیگری ادامه یابد. طبق گزارش ورایتی، این انیمیشن با عنوان The Spider Within: A Spider-Verse Story درست بعد از پایان شو‌که‌کننده قسمت دوم اتفاق میوفتد و تلاش مایلز برای برقراری تعادل بین مسئولیت‌های ابرقهرمانی و زندگی شخصی به‌عنوان یک نوجوان معمولی را به تصویر می‌کشد. نکته جالب اینجاست که این انیمیشن کوتاه قراره در تاریخ ۲۷ مارچ (۸ فروردین) از یوتیوب پخش شود.

از داستان قسمت پایانی سه‌گانه اسپایدر ورس چه می‌دانیم؟ جزئیات داستانی تا اینجای کار مخفی نگه داشته شده اما صداپیشه شخصیت مایلز مورالز به‌تازگی در یک مصاحبه اختصاصی با اسکات مانتز (Scott Mantz) از وب‌سایت اسکرین رنت تایید کرده که انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse بهترین قسمت سه‌گانه است و به‌هیچ وجه قابل مقایسه با دو قسمت قبلی نیست.

آنچه می‌توانم بگویم این است که Spider-Verse 3 بهترین قسمت سه‌گانه است، از هر جهت. از من که صداپیشه پروژه هستم بشنوید، این قسمت به‌هیچ وجه قابل مقایسه با دو قسمت قبلی نیست.

سه‌گانه اسپایدر ورس چه زمانی به پایان می‌رسد؟ شاید اعتصابات هالیوود وقفه بزرگ و غیرمنتظره‌ای بین Across the Spider-Verse و Beyond the Spider-Verse انداخته باشد، اما از خیلی جهات می‌تواند به نفع سونی و طرفداران تمام شود، زیرا طبق گزارش‌های رسمی، پروسه تولید خوب پیش نرفته و هنوز با تکمیل شدن خیلی فاصله دارد. به‌همین خاطر سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ می‌تواند تاریخ خیلی منطقی و قابل قبول‌تری نسبت به مارچ سال جاری باشد.

انیمیشن جدید اسپایدرمن در تاریخ ۲۷ مارچ (۸ فروردین) از یوتیوب پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments