1%
  • 0/10

فیل اسپنسر از آینده بلیزارد تحت مدیریت ایکس باکس می‌گوید

بلیزارد به نوآوری ادامه خواهد داد

فیل اسپنسر از آینده بلیزارد تحت مدیریت ایکس باکس می‌گوید ۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک
آینده بلیزارد

فیل اسپنسر (Phil Spencer) در جریان سخنرانی خود حین رویداد BlizzCon 2023 از آینده بلیزارد تحت مدیریت ایکس باکس گفت.

مایکروسافت اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی اعلام کرد بواسطه یک قرارداد ۶۹ میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد را تحت مالکیت خود درمی‌آورد. ردموندی‌ها در ادامه با موانع زیادی روبرو شده و حتی پایشان به دادگاه باز شد. با وجود همه این‌ها، موفق شدند چند هفته پیش تمامی تاییدیه‌های لازم را کسب کرده و اکتیویژن بلیزارد را رسماً به لیست زیرمجموعه‌های خود اضافه کنند.

پس از اینکه اکتیویژن بلیزارد رسماً تحت مالکیت مایکروسافت و ایکس باکس درآمد، توجه‌ها به سمت کالاف دیوتی (Call of Duty) رفت. به هر حال محبوبترین سری بازی‌های شرکت بوده و کاربران دوست داشتند بدانند آیا ادغام صورت گرفته تاثیری رویش می‌گذارد یا خیر. در ضمن، اکتیویژن بلیزارد تنها در کالاف دیوتی خلاصه نشده و شامل آی پی‌های بزرگ دیگری مانند وارکرفت (Warcraft)، اورواچ (Overwatch)، استارکرفت (Starcraft) و دیابلو (Diablo) می‌شود.

فیل اسپنسر اخیراً در رویداد BlizzCon 2023 حاضر شد و در آن به سخنرانی پرداخت. او در بخشی از صحبت‌های خود به آینده بلیزارد تحت مدیریت ایکس باکس اشاره کرد و تاکید داشت آن‌ها با قدرت بیشتر به نوآوری و ارائه تجربه‌های تاثیرگذار ادامه خواهند داد:

تاثیر بلیزارد را می‌توان همه جا دید. تعهد ما در ایکس باکس این است که بازی‌های بیشتری را در دسترس کاربران بیشتری قرار دهیم. حالا که بلیزارد بخشی از ایکس باکس است، جوهره وجودی بلیزارد که آن را منحصربفرد کرده را پرورش خواهیم داد.

مدیر ایکس باکس در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد:

ما قصد داریم بواسطه اعتماد و مشارکت قدرت بیشتری به همکاران جدیدمان ببخشیم تا کاری که در آن بهترین هستند را ادامه دهند: تعریف مجدد ژانرهای بازی، خلق تجربه‌های جدید و دیده نشده و متحد کردن کاربران سراسر جهان به روش‌های نو؛ [اهمیتی ندارد این اتفاق] در آزروث [جهان وارکرفت]، سنکچوئری [جهان دیابلو]، آینده‌ای نزدیک در زمین یا فراتر از آن رخ دهد.

بلیزارد در جریان BlizzCon 2023 اخبار زیادی را اعلام کرد که یکی از آن‌ها معرفی قهرمان جدید Overwtach 2 بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments