غافلگیری کارمندان پلی‌استیشن از همکاری سونی و مایکروسافت!

سونی کلیدی‌ترین بخش خود را در جریان نگذاشته است

همکاری سونی و مایکروسافت

چندی پیش بود که خبر همکاری سونی و مایکروسافت در زمینه فناوری‌های ابری منتشر شد. حال مشخص شده که بسیاری از کارمندان بخش پلی‌استیشن از این موضوع بی‌خبر بوده‌اند.

دو شرکت مایکروسافت و سونی قرار است در زمینه توسعه فناوری‌های ابری در جهت کاربرد‌های «هوش مصنوعی و بازی» با یکدیگر همکاری داشته باشند. بدین ترتیب شرکت ژاپنی می‌تواند از بستر قدرتمند مایکروسافت آزور (Azure) برای خدمات و محتوای تولیدی خود بهره بگیرد. گزارش جالبی که توسط بلومبرگ منتشر شده، از این موضوع پرده برداشته که سونی خود تصمیم به این همکاری گرفته و بخش پلی‌استیشن این شرکت تا زمان انتشار عمومی خبر، از آن بی‌اطلاع بوده است.

طبق این گزارش، مذاکرات برای همکاری میان سونی دو شرکت از سال ۲۰۱۸ آغاز شده، اما مدیران رده‌بالای سونی تصمیم گرفته‌اند که دپارتمان گیم خود را در بسیاری از موارد مطرح در جلسات دخیل نکنند. گزارش‌هایی از منابع نامعلوم منتشر شده که خبر از نارضایتی کارمندان پلی‌استیشن از این موضوع و نگرانی آنها نسبت به برنامه‌های شرکت برای نسل بعد کنسول‌‌ها می‌دهد؛ مسئله‌ای که موجب شده مدیران شرکت نسبت به برطرف کردن این نگرانی‌ها اقدام کنند.

در نهایت به‌نظر می‌رسد این همکاری به نفع هر دو شرکت خواهد بود. سهام سونی پس از اعلام خبر رشد چشمگیری را تجربه کرد. در کوتاه‌مدت اما کارمندان کلیدی این شرکت انتظار چنین چیزی نداشته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا