1%
  • 0/10

موج بعدی اخراج کارمندان مایکروسافت به راه افتاده است

در سکوت!

موج بعدی اخراج کارمندان مایکروسافت به راه افتاده است ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اخراج کارمندان مایکروسافت

شواهد امر گویای این موضوع است که بسیاری از کارمندان مایکروسافت در موج جدید تعدیل نیروها اخراج شده‌اند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت مایکروسافت اوایل سال جاری میلادی نزدیک به دو هزار نفر از اعضای ایکس باکس را به خاطر کاهش هزینه‌ها اخراج کرد. از طرفی، این کمپانی اخیرا چهار استودیوی بازی‌سازی از جمله آرکین و تانگو گیم‌ورکس را برای همیشه تعطیل کرد.

در همین راستا، چند هفته پیش بود که رسانه بلومبرگ به همراه ورج اعلام کرد که موج بعدی اخراج کارمندان شرکت مایکروسافت در تابستان از راه خواهد رسید که گویا این گزارش به حقیقت پیوسته و در حال حاضر چند نفر از اعضای این غول تکنولوژی به پایان همکاری خود با ردموندی‌ها اشاره کرده‌اند.

آنجلا وینس، یکی از مدیرهای ارشد بخش تولیدات مایکروسافت، به تازگی با انتشار پستی در شبکه لینکدین با اشاره به موج بعدی اخراج‌های این شرکت، رسما از حذف سمت خود خبر داده است. او در پستی نوشته است:

با توجه به اخراج‌های اخیر در مایکروسافت، سمت من به کلی حذف شده و در حال حاضر به دنبال ماجراجویی شغل جدید خود هستم. این یک ماجراجویی فوق‌العاده برای من بود و به خاطر فرصت‌هایی که در اختیار من قرار داده شد، بسیار سپاسگزار هستم.

جدا از آنجلا وینس، کارمندهای دیگری از جمله کوری ایبرت، مدیر بخش برنامه‌های فنی مایکروسافت نیز به تازگی از اخراج خود خبر داده‌اند. بخشی از این تعدیل مربوط به مایکروسافت بوده و بخشی از آن نیز مربوط به ایکس باکس است. دقت داشته باشید که شرکت مایکروسافت هنوز به طور رسمی خبر موج جدید تعدیل نیروها را اعلام نکرده و واکنشی نیز در قبال اظهارات این افراد از خود نشان نداده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments