رونمایی از بازی‌های مستقل جدید ایکس‌باکس گیم پس در پی رویداد ID@Xbox

مایکروسافت مثل همیشه پر جنب‌وجوش در صحنه است!

چهار بازی جدید ایکس باکس گیم پس

همیشه گفته‌ایم که مایکروسافت هوای کاربران خود را دارد. آن‌ها در اقدامی تازه چهار بازی جدید را معرفی کرده‌اند که تا پیش از پایان سال ۲۰۲۱ به سرویس گیم پس افزوده خواهند شد.

امروز شش بازی جدید به سرویس ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت افزوده خواهند شد و همچنین اعلام شده که تا پیش از پایان سال جاری میلادی ما چهار بازی دیگر در این سرویس دریافت خواهیم کرد. متاسفانه تنها یکی از این شش بازی معرفی شده برای کسانی که اشتراک آلتیمیت را خریداری نکرده‌اند در دسترس قرار خواهد گرفت، بااین حال همان بازی یکی از مهم‌ترین عناوین اخیر دنیای بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. در آن سو، پنج بازی دیگر در حقیقت از طرف اشتراک EA Play بوده که تنها از طریق ایکس باکس گیم پس آلتیمیت قابل استفاده است.

برای جلوگیری از ناراحتی مشترکین، مایکروسافت افزود که چهار عنوان دیگر به‌زودی به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد که عنوان Stardew Valley یکی از مهم‌ترین‌ها قلمداد می‌شود. بدون شک این بازی نسل پیشین عنوانی بسیار محبوب بوده که کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس می‌توانند ساعت‌های متمادی از آن لذت ببرند. این نکته نیز باید ذکر شود که تاریخ افزوده شدن سه بازی از میان این چهار بازی به سرویس ایکس باکس گیم پس هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست.

درکنار بازی Stardew Valley، عنوانی که شما در حال حاضر و بدون در اختیار داشتن اشتراک آلتیمیت می‌توانید تجربه کنید بازی Library of Ruina است که دقیقا امروز و پس از خروج از حالت Early Access در اختیار کاربران قرار گرفته است. این بازی نه تنها در انحصار اشتراک آلتیمیت نبوده، بلکه برای تمام حالت‌های اشتراک گیم پس منتشر شده و شما می‌توانید این عنوان را در کنسول، رایانه‌های شخصی و Cloud تجربه کنید.

در ادامه نیز قصد داریم نگاهی به چهار بازی پیش‌روی برای اشتراک ایکس باکس گیم پس داشته باشیم. پیش از آن، نام عناوین افزوده شده امروز را با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

DiRT 4 فقط برای کنسول

DiRT Rally فقط برای کنسول

DiRT Rally 2.0 فقط برای کنسول

F1 2020 فقط برای کنسول

Grid فقط برای کنسول

Library of Ruina کنسول، رایانه‌هاش شخصی و Cloud

بازی Library of Ruina

تاریخ انتشار در ایکس باکس گیم پس: منتشر شده

شاید کتاب خود را در این مکان بیابید. مبارزه میان مهمانان و کتاب‌داران به‌گونه‌ای رخ خواهد داد که انگار روی صحنه اجرا قدم گذاشته‌اید. مهمانان شکست خورده تبدیل به کتاب شده و کتابخانه گسترش می‌یابد و در پایان، شما دست خود را روی یک کتاب واحد و بی‌نقص خواهید گذاشت.

بازی Stardew Valley

تاریخ انتشار در ایکس باکس گیم پس: پاییز سال ۱۴۰۰

شما در بازی Stardew Valley در مزرعه‌ای که از پدربزرگتان به ارث برده‌اید کار می‌کنید. همراه با تعداد کمی وسایل و چندین سکه دوره‌ای جدید از زندگی خود را آغاز می‌کنید. آیا می‌توانید با دانش خود و ابزاری که در اختیار دارید این سرزمین مملو از علف و خاشاک را به زندگی بازگردانید؟

بازی Aragami 2

تاریخ انتشار در ایکس باکس گیم پس: ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱، برابر با ۲۶ شهریور سال ۱۴۰۰

بازی Aragami 2 عنوان سوم شخص مخفی کاری بوده که شما در نقش یک آدم کش با قدرت کنترل سایه‌ها بازی می‌کنید. به دسته سایه پیوسته و متجاوزان را شکست دهید تا مردم در امان بمانند.

بازی Pupperazzi

تاریخ انتشار در ایکس باکس گیم پس: به‌زودی

چقدر عاشق سگ‌ها هستید؟ در این بازی تعداد زیادی سگ داریم که باید از آن‌ها عکس بگیرید! عکس گرفته و بهترین آن‌ها را برای آینده شغلی خود نگه دارید. دوربین خود را ارتقا داده و سگ‌های جدید را پیدا کنید.

بازی Evil Genius 2 World Domination

تاریخ انتشار در ایکس باکس گیم پس: سه ماه چهارم سال ۲۰۲۱، برابر با ۹ مهرماه الی ۱۰ دی ماه ۱۴۰۰

داستانی طنزآمیز و جاسوس محور که شما در نقش اول عقل کل خلافکاری هستید. مقر خود را تشکیل داده، مینیون‌های خود را آموزش دهید و در برابر Forces of Justice (نیروهای عدالت) از خود دفاع کرده و دنیا را تحت سلطه خود درآورید.

بازی‌هایی که امروز منتشر شده‌اند اکثرا از طرف استودیو کدمسترز بوده و در سبک ماشین سواری هستند که طرفداران به‌خصوصی دارند، بااین حال مایکروسافت تلاش کرده عناوینی درخور و دست اول را به‌دست کاربران خود برساند. چهار بازی دیگر در عین ناآشنا بودن از کیفیت بالقوه‌ای برخوردار بوده و بدون شک ارزش تجربه کردن را داشته و نباید آن‌ها را دست کم گرفت. شما چه فکری می‌کنید؟ انتظار دارید شرکت مایکروسافت و تیم ایکس باکس چه عناوینی را به سرویس محبوب خود اضافه کنند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا