هویت مرد عنکبوتی در فیلم جدید Spider-Man برای میشل فاش می‌شود

باز هم هویت مرد عنکبوتی لو خواهد رفت

هویت مرد عنکبوتی در فیلم جدید Spider-Man برای میشل فاش می‌شود بهزاد شعبانی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ سینمای جهان

پس از این که ند لیدز که در فیلم Spider-Man: Homecoming متوجه هویت مرد عنکبوتی شده بود، به نظر می‌رسد که این بار نوبت به میشل یا همان ام جِی خواهد رسید.

یکی از جذابیت‌های فیلم اسپایدرمن، مبهم بودن هویت واقعی شخصیت پشت نقاب مرد عنکبوتی است. اگر به خاطر داشته باشید، در همان ابتدای فیلم Spider-Man: Homecoming، ند لیدز، یکی از نزدیک‌ترین دوستان پیتر پارکر متوجه می‌شود که او همان مرد عنکبوتی است. با این وجود، پیتر در طول فیلم تمام سعی خود را به کار می‌گیرد تا هویتش برای هیچکسی فاش نشود.

اما به نظر می‌رسد که پس از زن‌ عمو مِی، یکی دیگر از دوستان پیتر پارکر هم متوجه هویت مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man: Far From Home خواهد شد.

بر اساس ویدیویی که توسط صفحه MarvelFlix در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است، پیتر پارکر به میشل (که در فیلم او را اِم جِی صدا می‌کنند)، با بازیگری زندیا، اعتراف می‌کند که همان مرد عنکبوتی است. در همین حین، ند لیدز هم حسابی از این تصمیم پیتر پارکر متعجب می‌شود!

فیلم Spider-Man: Far From Home قرار است ادامه‌ای بر فیلم‌ Spider-Man: Homecoming باشد که در سال 2017 میلادی منتشر شد و توانست فروشی بیش از 880 میلیون دلار داشته باشد. وقایع Far From Home بعد از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame در دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد. جایی که نیک فیوری از پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی در خواست می‌کند تا به شخصیت مرموز میستریو بپیوندد تا کنار یکدیگر، المنتال‌ها را از بین ببرند.

به مانند نسخه‌ی قبل، جان واتس روی صندلی کارگردانی Spider-Man: Far From Home نشسته است. بازیگران این فیلم هم عبارت هستند از تام هالند (در نقش مرد عنکبوتی)، ساموئل ال جسکون (در نقش نیک فیوری)، جیک جیلنهال (در نقش میستریو)، زندیا (در نقش ام جی) و مریسا تومی (در نقش مِی).

این فیلم در تاریخ 11 تیر 98 (مصادف با 2 جولای 2019 میلادی) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا