نمایی واضح از بتموبیل و غار بتمن در تصاویر پشت صحنه فیلم The Flash

تعداد تصاویر به رقم ۵ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه فیلم The Flash

اکانت توییتری DC Comic Fans ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه فیلم The Flash را به اشتراک گذاشت که شامل نمایی واضح از بتموبیل و غار بتمن می‌شود.

وارنر و دی‌سی فیلمز حدودا چهار دهه تلاش کردند اولین اقتباس سینمایی فلش را جلوی دوربین ببرند اما هر بار با چالش‌های بزرگ و کوچک مواجه شدند تا این اتفاق رخ ندهد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه کریستینا هادسون (Christina Hodson) وظیفه نویسندگی فیلمنامه را بر عهده گرفت؛ فردی که Bumblebee و Birds of Prey را در پرونده هنری خود دارد. با گذشت مدت کوتاهی، اندی موسکیتی (Andy Muschietti) وارد مذاکره با وارنر شد و نهایتا کارگردانی فیلم The Flash را قبول کرد. علاقه‌مندان به آثار ترسناک موسکیتی را با مجموعه فیلم‌های It می‌شناسند.

در حالی که مدت زیادی از پیوستن اندی موسکیتی به تیم تولید فیلم The Flash نمی‌گذشت، شایعه شد مایکل کیتون (Michael Keaton) مشغول مذاکره است تا بار دیگر به عنوان بتمن جلوی دوربین حاضر شود. مذاکره با موفقیت به پایان رسید و کیتون قبول کرد برای سومین بار شوالیه تاریکی گاتهام باشد. بن افلک (Ben Affleck) هم علی‌رغم جدایی از DC Extended Universe پذیرفت تا نسخه دیگری از بروس وین را به تصویر بکشد. در صورتی که اطلاع ندارید، باید بگوییم فلش در جریان داستان سعی می‌کند به گذشته رفته و مادرش را نجات دهد. این اقدام پیامدهایی دارد که مهم‌ترینش بهم ریختن نظم مولتی ورس است. به همین دلیل، دو نسخه متفاوت از بتمن در فیلم حضور دارند.

اکانت توییتری DC Comic Fans به واسطه منابع خود اخیرا توانست به تصاویر پشت صحنه فیلم The Flash دسترسی پیدا کند. این تصاویر تعدادشان به رقم ۵ رسیده و نکات جالبی را در خود جای داده است. در دو تصویر نخست می‌توان خودرو بتمن را مشاهده کرد که به نسخه مایکل کیتون تعلق دارد. این خودرو که تحت عنوان Keaton Mobile شناخته می‌شود، از طرفداران فراوانی برخوردار است. تصویر سوم از غار بتمن ضبط شده که توسط دست‌اندرکاران داخل یک استودیو بازسازی شده است. تصویر چهارم روی سوپرگرل تمرکز دارد که لباس ابرقهرمانی خود را به تن کرده است. در انتها، به تصویر پنجم می‌رسیم که بری آلن را با چهره‌ای بهت‌زده نشان می‌دهد:

پس از اینکه حضور مایکل کیتون در فیلم The Flash رسمی شد، یک سوال بسیار مهم در ذهن گروهی از طرفداران شکل گرفت: چه آینده‌ای در انتظار بتمن کیتون قرار دارد؟ طبق گزارش‌های غیررسمی، نقش‌آفرینی بازیگر آمریکایی تنها به اثر مزبور خلاصه نشده و طرفداران او را در آثار دیگر وارنر و دی‌سی فیلمز مانند Batgirl ملاقات خواهند کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، او قرار است به ابرقهرمانان مختلف در انجام وظایفشان کمک کند؛ مانند اتفاقی که با شخصیت نیک فیوری در Marvel Cinematic Universe رخ داده است.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم The Flash از تاریخ ۱۳ خرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۳ ژوئن سال ۲۰۲۲) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا