زمان فیلمبرداری Ant-Man 3 مشخص شد

مایکل داگلاس لوکیشن فیلمبرداری را هم فاش کرد

زمان فیلمبرداری Ant-Man 3

مایکل داگلاس بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی در بخشی از مصاحبه اخیر خود لوکیشن و زمان فیلمبرداری Ant-Man 3 را فاش کرده است.

فیلم‌های Ant-Man و Ant-Man and the Wasp که به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای رفتند، نه تنها نقدهای مثبتی را دریافت کردند بلکه موفق شدند مجموعا بیش از یک میلیارد دلار فروش داشته باشند. با در نظر گرفتن اینکه مرد مورچه‌ای شخصیت مشهوری در میان عموم مخاطبان نبود، عملکرد عالی‌ای به شمار می‌رفت. از همین رو، مارول بدون ذره‌ای شک و تردید ساخت سومین اقتباس سینمایی این ابرقهرمان را در دستور کار خود قرار داد؛ فیلمی که قرار است بخشی از فاز چهارم Marvel Cinematic Universe باشد. پیتون رید (Peyton Reed) بازمی‌گردد تا مانند گذشته کارگردانی را به دوش بکشد.

پل راد (Paul Rudd) که نقش اسکات لنگ یا مرد مورچه‌ای را ایفا کرده بود، بار دیگر جلوی دوربین می‌رود. او نه تنها بازیگر نقش اصلی Ant-Man و Ant-Man and the Wasp بود، بلکه در آماده‌سازی فیلمنامه هم نقش داشت. چنین موضوعی برای سومین اقتباس سینمایی مرد مورچه‌ای صادق نیست. اینبار جف لاونس (Jeff Loveness) به تنهایی روی فیلمنامه کار می‌کند. اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly)، مایکل داگلاس (Michael Douglas) و میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) از دیگر بازیگرانی هستند که برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند. کاترین نیوتون (Kathryn Newton) هم عضو جدید تیم هنرپیشگی محسوب می‌شود. او قرار است به عنوان دختر لنگ جلوی دوربین برود.

مایکل داگلاس اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Deadline انجام داد. او در بخشی از گفتگو لوکیشن و زمان فیلمبرداری Ant-Man 3 را فاش کرد. بر این اساس، پروژه مشترک مارول و والت دیزنی در ماه جولای (مصادف با ۱۰ تیر الی ۹ مرداد سال ۱۴۰۰) در شهر لندن جلوی دوربین خواهد رفت. داگلاس همچنین فاش کرد فیلمبرداری قسمت‌های پیشین مرد موردچه‌‌ای جالب‌ترین تجربه کاری او طی سال‌های فعالیتش بوده است. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی را مطالعه کنید:

احتمالا فیلم‌های مرد مورچه‌ای جالب‌ترین تجربه من هستند. شما در این فیلم‌ها تنها بخش کوچکی [از یک مجموعه بزرگتر] هستید. شما نیمی از وقت خود را با نقطه‌هایی روی صورتتان می‌گذرانید. تجربه کاملا متفاوتی برای من بود.

پیش از این هرگز در ساخت فیلمی که از جلوه‌های ویژه کامپیوتری یا پرده سبز استفاده می‌کند مشارکت نداشتم. پل راد شگفت‌انگیز بود، اوانجلین لیلی و بقیه اعضای تیم بازیگری عملکردی عالی داشتند. در حال حاضر می‌خواهیم فیلمبرداری قسمت سوم را آغاز کنیم. در ماه جولای به لندن می‌رویم تا آن را فیلمبرداری کنیم.

اوانجلین لیلی چندی پیش فیلمنامه سومین فیلم مرد موردچه‌ای را دریافت کرده بود؛ اثری که Ant-Man and the Wasp: Quantumania نام دارد. او هیجان زیادی بابت این اتفاق داشت. در نتیجه، تصویری را از فیلمنامه را با فالوئرهای اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. لیلی همچنین تعدادی از بازیگرانی که در این فیلم با آن‌ها همکاری خواهد داشت را تگ کرد. نکته جالب اینجا است که کوری استول (Corey Stoll) هم تگ شده بود. استول، نقش منفی را در قسمت اول بر عهده داشت. لیلی طی مدت زمان کوتاهی پست را حذف کرد اما این اقدام برای جلوگیری از انتشار اطلاعات کافی نبود.

پیش از این گمان می‌شد یلوجکت آنتاگونیست Ant-Man در انتهای داستان جان خود را از دست داد اما حالا می‌توان گفت این شخصیت در Ant-Man and the Wasp: Quantumania بازخواهد گشت. یلوجکت احتمالا تمام این مدت در دنیای کوانتوم حضور داشت. در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس مرد مورچه‌ای از تاریخ ۲۸ بهمن سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی)به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا