1%
  • 0/10

به‌روزرسانی جدیدی از روند ساخت فیلم Metal Gear Solid ارائه شد

پس از معرفی اولیه در سال 2014

به‌روزرسانی جدیدی از روند ساخت فیلم Metal Gear Solid ارائه شد ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
روند ساخت فیلم Metal Gear Solid

سرانجام پس از گذشت سال‌ها از معرفی اولیه، به‌روزرسانی جدیدی درباره روند ساخت فیلم Metal Gear Solid ارائه گردید.

آری آراد (Ari Arad) تهیه‌کننده این فیلم در گفتگو با نشریه Substack اظهار داشت که “ما باز هم کمی بیشتر در حال کار روی فیلمنامه این اثر هستیم اما من در حال حاضر نمی‌توانم چیزی بگویم.” آراد در ادامه در خصوص انتظارات موجود از این اقتباس که از مجموعه بازی‌های ویدئویی Metal Gear Solid صورت می‌گیرد بیان داشت که “من فکر می‌کنم که تمامی مخاطبین بسیار هیجان‌زده و غافل‌گیر خواهند شد. به نظر من اقتباس صحیح از این مجموعه مشخصا شگفت‌انگیز خواهد شد زیرا ژرف اندیشی قابل تاملی در این مجموعه در مقایسه با سایر اقتباس‌های صورت گرفته وجود دارد.”

برای اولین بار در سال 2014 اعلام شد که اقتباس سینمایی از این مجموعه که ساخته شرکت کونامی و استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به رهبری شخص هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) است صورت خواهد گرفت. در آن زمان اعلام شد که جردن وگت رابرتز (Jordan Vogt-Roberts) که ساخت فیلم سینمایی Kong: Skull Island را در کارنامه دارد در روند ساخت فیلم Metal Gear Solid به عنوان کارگردان مشارکت خواهد داشت و اسکار آیزاک (Oscar Isaac) بازیگر سرشناس آمریکایی وظیفه نقش آفرینی شخصیت اصلی این مجموعه یعنی سالید اسنیک را برعهده دارد.

از آن زمان تاکنون روند ساخت فیلم Metal Gear Solid در سکوت خبری و شکلی از برزخ قرار داشته و به‌روزرسانی چندانی در خصوص آن ارائه نشده بود. در حال حاضر حتی مشخص نیست که اسکار آیزاک هم‌چنان در این پروژه حضور دارد یا از آن جدا شده است. در اکتبر سال 2022 آیزاک در گفتگو با نشریه کامیک بوک اظهار کرده بود که تیم سازنده خواستار عملی شدن این پروژه بوده و طرفداران برای آن هیجان‌زده باشند. خودش هم امیدوار است تا بازی ویدئویی مورد علاقه‌اش بتواند به شکلی شایسته بر پرده نقره‌ای سینما نقش ببندد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments