متال گیر سالید ۴ جزو بازی‌های Metal Gear Solid Collection خواهد بود!

یکی دیگر از انحصاری‌های سونی به پلتفرم‌های دیگر می‌آید!

بازی‌های Metal Gear Solid Collection

طبق اطلاعاتی که به بیرون درز کرده است، ۳ بازی دیگر از بازی‌های Metal Gear Solid Collection مشخص شده و این ۳ بازی در Vol. 2 حضور دارند.

بنا بر اطلاعات جدید، نسخه بعدی کالکشن سری متال گیر با نام Metal Gear Solid Collection Vol. 2 شامل ۳ بازی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Metal Gear Solid: Peace Walker و Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain خواهد بود. سری متال گیر سالید نزدیک به تقریبا ۱۰ سال کم‌فروغ ظاهر شده بود، تا این که کونامی بالاخره تکانی به خود داد و قرار است دوباره و با کنسول‌های مدرن سراغ نسخه‌های قدیمی این سری پرطرفدار برویم.

شرکت کونامی ماه گذشته بازگشتی جذاب را برای سری متال گیر طی شوکیس پلی‌استیشن رقم زد و علاوه بر تائید ساخت نسخه ریمیک متال گیر سالید ۳، اعلام کرد که یک کالکشن از سری متال گیر با نام Metal Gear Solid Collection Vol. 1 در راه است. عبارت “Vol. 1” در نام این کالکشن گویای این بود که قطعا کونامی برنامه‌هایی برای عرضه یک کالکشن دیگر نیز در سر دارد.

بازی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots که به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد و بازی Metal Gear Solid: Peace Walker که در ابتدا به کنسول دستی PSP آمد و البته بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain که آخرین متال گیر ساخته کوجیما به حساب می‌آید، قرار است بازی‌های Metal Gear Solid Collection باشند و در قالب نسخه Vol. 2 عرضه خواهند شد. سایت IGN همچنین اعلام کرده که لیست این ۳ بازی کاملا دقیق است و کونامی قطعا این بازی‌ها را برای کنسول‌های نسل جدید و پی‌سی عرضه می‌کند.

جالب است بدانید Metal Gear Solid Collection Vol. 1 شامل ۲ بازی اضافی با نام‌های Metal Gear و Metal Gear 2: Solid Snake است و احتمال دارد بازی‌هایی از قبیل Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes و همچنین بازی‌های Metal Gear Acid games را هم در نسخه دوم این کالکشن ببینیم. نسخه اول از کالکشن ریمستر سری متال گیر سالید در تاریخ ۲۴ اکتبر (مصادف با روز ۲ آبان) عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی‌های Metal Gear Solid Collection چیست؟ شما برای تجربه دوباره کدام نسخه از این سری هیجان بیشتری دارید؟

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا