بازی رومیزی Metal Gear Solid دیرتر از موعد مقرر عرضه خواهد شد

اسنیک توسط نگهبانان دستگیر شد!

بازی رومیزی Metal Gear Solid

انتشار بازی رومیزی Metal Gear Solid با تاخیر مواجه شد و علاقه‌مندان به تجربه‌ی آن باید مدت بیشتری صبر کنند. این بازی رومیزی در ابتدا قرار بود پیش از پایان سال میلادی به بازار عرضه شود.

ساعاتی قبل، شرکت IDW Games با انتشار یک بیانیه از تاخیر در عرضه‌ی بازی رومیزی Metal Gear Solid خبر داد. این بازی برای انتشار در اواخر سال جاری میلادی برنامه ریزی شده بود اما اکنون قرار است در تابستان سال ۲۰۲۰ به بازار بیاید. در متن بیانیه ذکر شده که برخی ویژگی‌های بازی نیازمند بهبود بوده‌اند. سازندگان هم که علاقه‌ای به حذف کردن ویژگی‌های مورد بحث نداشتند، تصمیم گرفتند تا انتشار بازی را عقب بیندازند:

طراحی بازی آن از دسته از پروسه‌هایی است که باید چندین بار انجام بگیرد. [یکی از بخش‌های] این پروسه شامل دریافت بازخورد از کاربران، طراحان گرافیکی، کارخانه‌ای که وظیفه‌ی ساخت بازی را بر عهده دارد و همکاران ما در آمریکای شمالی و ژاپن می‌شود. با پیشرفت روند ساخت، برخی ویژگی‌ها نیاز به تغییر پیدا می‌کنند که در صورت اعمال می‌توانند تاثیر قابل توجهی روی جنبه‌های حیاتی محصول همانند اندازه‌ی خانه‌های روی نقشه و بازطراحی سناریوها برای تعادل بهتر بگذارند.

نهایتاً، زمان مورد نیاز برای اعمال این تغییرات بیشتر از انتظارات ما شد و پنجره‌ی زمانی برای ارسال بازی در موعد مقرر را از دست دادیم. در آن زمان، دو گزینه‌ی در پیش روی ما بود: گزینه‌ی اول، تهیه‌ی یک لیست از تغییراتی بود که می‌توانستیم سریعاً اعمال کنیم تا تاخیر به حداقل میزان برسد. گزینه‌ی دوم، بررسی دقیق و کسب اطمینان از بهبود ویژگی‌ها تا جای ممکن بود.

سازندگان بازی رومیزی Metal Gear Solid برای جبران تاخیر در عرضه تصمیم گرفتند تا قابلیت پیش خرید را دوباره در دسترس قرار دهند. بنابراین اگر به هر دلیلی نتوانستید این محصول را سفارش دهید، فرصت آن دوباره به‌وجود آمده است. در ضمن، نسخه‌ی «روز اول» (Day One Edition) علاوه بر یک تانک، هلی کوپتر Hind-D و شخصیت لیکوئید اسنیک، یک آیتم‌ انحصاری دیگر هم خواهد داشت. این آیتم انحصاری، یک جعبه کارتن است. همچنین تمامی نسخه‌های بازی به‌همراه یک کمیک بوک ۱۰۰ صفحه‌ای عرضه می‌شوند.

شرکت ریبلیون اخیراً استودیوی ریبلیون آنپلاگد را تاسیس کرد که به‌طور کامل روی طراحی و ساخت بازی‌های رومیزی تمرکز دارد. اولین محصول آن‌ها بازی رومیزی Sniper Elite خواهد بود. در ضمن، بازی رومیزی‌ تعدادی از عناوین محبوب از جمله Bloodborne ،Horizon: Zero Dawn ،Resident Evil 2 ،Devil May Cry و Darksiders در دست ساخت قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا