ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در انحصار پلی استیشن نیست

کمتر از یک روز تا معرفی بازی

ریمیک Metal Gear Solid 3

شواهد امر گویای این موضوع است که ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در انحصار پلی استیشن 5 نیست و برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه می‌شود.

تا به امروز گمانه‌زنی‌های زیادی درباره توسعه ریمیک متال گیر سولید ۳ به گوش رسیده که گویا این نسخه به‌زودی و در جریان شوکیس پلی استیشن معرفی خواهد شد؛ هرچند که شرکت ژاپنی کونامی هیچ کدام یک از این گزارش‌ها را تایید نکرده و تمامی این ادعاها را باید در حد یک شایعه در نظر گرفت.

اگر این شایعه‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که پیش‌تر دو خبرنگار معروف به نام‌های جز کوردن و نیک بیکر اشاره کرده بودند که به دنبال قرارداد اخیر شرکت کونامی با سونی و عرضه انحصاری ریمیک Silent Hill 2 برای PS5، ریمیک متال گیر سولید نیز به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.

با این حال، گزارش اخیر آقای تام هندرسون، یکی دیگر از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌ها، نشان می‌دهد که این قرارداد شامل فرنچایز پرطرفدار متال گیر نشده و شرکت کونامی قصد انتشار این بازی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و حتی پلتفرم رایانه شخصی را نیز دارد.

در بخشی از این گزارش گفته شده که بازسازی متال گیر سولید ۳ قرار است در مراسم آتی پلی استیشن شوکیس برای نخستین بار به نمایش گذاشته شود. گفتنی است که این رویداد راس ۲۳:۳۰ دقیقه فردا، ۳ خرداد ماه به وقت ایران برگزار می‌شود. طبق روال همیشه، رسانه سرگرمی تمامی اخبار این رویداد را پوشش می‌دهد.

بهتر است بدانید که ریمیک Metal Gear Solid 3 تنها نماینده کونامی در شوکیس پلی استیشن نیست و بر اساس گزارش‌های غیر رسمی، گویا این کمپانی طی رویداد مزبور از بازی جدید سری Castlevania نیز پرده برمی‌دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا