برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا دنباله Jennifer’s Body ساخته می‌شود؟

این فیلم در لیست آثار کالت قرار دارد

آیا دنباله Jennifer’s Body ساخته می‌شود؟ ۰ ۱۳ تیر ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
دنباله Jennifer's Body

مگان فاکس مدل و بازیگر آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Washington Post به ساخت دنباله Jennifer’s Body تمایل نشان داد.

وقتی نام مگان فاکس (Megan Fox) به میان می‌آید، ذهن‌ها به سمت مجموعه‌های سنیمایی Transformers یا Teenage Mutant Ninja Turtles می‌رود. با این حال، او در آثار شاخص دیگری هم حضور داشته که بنا به دلایلی چندان مورد توجه قرار نگرفتند. یکی از آن‌ها، Jennifer’s Body نام دارد. این فیلم در سپتامبر سال ۲۰۰۹ روی پرده نقره‌ای رفت و نقدهای متوسطی را دریافت کرد. با این حال، طی سال‌های گذشته به واسطه جنبش Me Too طرفداران زیادی پیدا کرد و در لیست آثار کالت قرار گرفت. این اتفاق را باید به پای مفاهیم فمنیستی‌ای نوشت که در جریان داستان مورد کندوکاو قرار می‌گیرد.

Jennifer’s Body توسط کایرن کوساما (Karyn Kusama) کارگردانی شده و درباره دو دختر دبیرستانی به نام‌های جنیفر چک و آنیتا لزنیکی است که دوست‌های یکدیگر به شمار می‌روند. جنیفر، دختر جذابی بوده و هیچ وقت نسبت به کاری که کرده احساس پشیمانی ندارد. آنیتا هم یک دانش آموز ممتاز است. پس از ملاقات با یک گروه موسیقی راک، جنیفر تمایل عجیبی به کشتن همکلاسی‌های پسر خود و نوشیدن خونشان پیدا می‌کند. آنیتا که طی اتفاقاتی به این موضوع پی می‌برد، سعی دارد جلوی دوستش را بگیرد.

مگان فاکس اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Washington Post انجام داده است. او در جریان گفتگو پیرامون موضوعات مختلفی صحبت کرد که یکی از آن‌ها ساخت دنباله Jennifer’s Body در قالب یک فیلم سینمایی یا یک سریال تلویزیونی بود. فاکس همچنین در صحبت‌های خود به زن‌ستیزی ذاتی‌ای پرداخت که در هالیوود وجود داشته و تاکید کرد به تنهایی نمی‌تواند به مقابله آن‌ها بپردازد. در ضمن، مدل و بازیگر آمریکایی سعی دارد در آثار سینمایی بیشتری حضور یافته و خود را به مرکز توجه‌ها بازگرداند:

فکر نمی‌کنم ساخت دنباله Jennifer’s Body در قالب فیلم چندان سخت باشد. [البته] بهتر است سریال تلویزیونی‌اش ساخته شود. اثر جالبی خواهد بود.

زن‌ستیزی هالیوود، یکی از بحث‌های داغ این روزهای علاقه‌مندان به سینما است. البته طی دو دهه گذشته تغییرات زیادی صورت گرفته که نتیجه آن‌ها، افزایش تعداد فیلم‌هایی است که توسط زنان نویسندگی یا کارگردانی شده‌اند. مخاطبان همچنین حالا تقاضای بیشتری برای تماشای فیلم‌هایی دارند که شخصیت‌های اصلی‌شان زن است.

همان‌طور که گفته شد، مگان فاکس سعی دارد توانایی‌های خود در زمینه بازیگری را به اثبات برساند؛ زیرا نمی‌خواهد تنها به عنوان نماد زیبایی و جذابیت هالیوود شناخته شود. در همین راستا، طی سال‌های گذشته جلوی دوربین چند اثر سینمایی رفته که یکی از جدیدترین‌ها Till Death است؛ اثری که از قضا بازخوردهای خوبی را دریافت کرد. نمره‌های آن در Metacritic و Rotten Tomatoes به ترتیب ۶۶/۱۰۰ و ۸۸/۱۰۰ است.

داستان Till Death درباره یک زوج جوان است که به کلبه خود در نزدیکی یک دریاچه می‌روند تا سالگردشان را جشن بگیرند. صبح روز بعد، شخصیت اصلی در حالی از خواب بلند می‌شود که شوهرش مرده و جسدش به وسیله یک دستبند به او بسته شده است. پروتاگونیست در چنین شرایطی باید برای بقای خود تلاش کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments