تام هالند اولین عکس Spider-Man 3 را منتشر کرد

«من ۲تا ماسک می‌زنم»

Spider-Man 3

تام هالند (Tom Holland) بازیگر Spider-Man 3، عکس جدیدی از این پشت صحنه‌ی این فیلم مورد انتظار منتشر کرده است.

فیلمبرداری Spider-Man 3 به تازگی در شهر نیویورک شروع شده و طرفداران مارول به شدت منتظر تماشای آن هستند. این فیلم، دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home به حساب می‌آید. همچنین، مدتی پیش تام هالند، بازیگر نقش پیتر پارکر، در یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرد روند ضبط صحنه‌ها احتمالا تا فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی به پایان می‌رسد. در این بین، به‌‌نظر می‌رسد هالند سر صحنه‌ی فیلمبرداری حاضر شده و در جایگاه شخصیت پیتر پارکر در Spider-Man 3 ایفای نقش خود را آغاز کرده است.

به تازگی تام هالند عکسی در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده که اولین عکس رسمی Spider-Man 3 به حساب می‌آید. او در این تصویر لباس مرد عنکبوتی را پوشیده است. به‌غیر از ماسک مرد عنکبوتی، هالند ماسک محافظتی برای جلوگیری از شیوع و ابتلا به ویروس کرونا هم استفاده کرده که نشان می‌دهد عوامل فیلم براساس پروتکل‌های بهداشتی عمل می‌کنند. همچنین، او زیر این عکس متنی نوشته و به نوعی مردم را به استفاده از ماسک تشویق کرده است.

Spider-Man 3

در تابستان سال گذشته‌، دیزنی و سونی برای همکاری بیشتر به توافق نرسیدند و مرد عنکبوتی در آستانه‌ی جدایی از دنیای سینمایی مارول قرار گرفت. پس از مدتی به دلیل نارضایتی طرفداران، این تصمیم تغییر کرد و قرارداد تازه‌ای میان دیزنی و مارول امضا شد. طبق این قرارداد، مارول می‌تواند از مرد عنکبوتی در یک فیلم اختصاصی و یک فیلم به همراه دیگر ابرقهرمانان استفاده کند. مدتی بعد ساخت فیلم جدید مرد عنکبوتی که آن را تحت عنوان Spider-Man 3 می‌شناسیم، رسما تایید شد. این فیلم هم‌اکنون با بازی تام هالند در دست تولید قرار دارد و طرفداران انتظار آن را می‌کشند.

لازم به ذکر است فیلم ابرقهرمانی Spider-Man 3 از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا