1%
  • 0/10

آیا حضور دردویل در سریال Echo تایید شد؟

شیطان هلزکیچن بازگشته است

آیا حضور دردویل در سریال Echo تایید شد؟ ۰ ۱۸ تیر ۱۴۰۱ مارول کپی لینک
حضور دردویل در سریال Echo

به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور دردویل در سریال Echo خواهیم بود.

بعد از کنسل شدن سریال محبوب Daredevil توسط نتفلیکس، همه منتظر بازگشت دوباره شیطان هلزکیچن بودیم. انتقال فرانچایز The Defenders Saga به دیزنی پلاس و همچنین حضور افتخاری مت مورداک در سومین فیلم مردعنکبوتی باعث شد تا طرفداران نسبت به بازگشت او امیدوار شوند. حال شایعه‌ای تازه در رابطه با حضور دردویل در سریال Echo مطرح شده است.

سال گذشته سریال Hawkeye نه تنها کیت بیشاپ هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld)، بلکه شخصیت مایا لوپز ملقب به اکو با بازی آلاکوا کاکس (Alaqua Cox) را نیز به دنیای سینمایی مارول معرفی کرد. این شخصیت تا قسمت پایانی هاکای، گروه Tracksuit Mafia را رهبری کرد و سپس با شلیک به کینگ پین وینسنت دنافریو (Vincent D’Onofrio)، پا به فرار گذاشت. حال شاید بگویید کجا؟ به لطف تاییده استودیو مارول، ادامه داستان مایا لوپز در سریال Echo روایت خواهد شد.

زمان زیادی از معرفی این پروژه نگذشته است و نبود اطلاعات رسمی، طرفداران را با شایعات گوناگون تنها گذاشته است. در میان شایعات مطرح شده، زمزمه‌هایی در رابطه با حضور دردویل چارلی کاکس (Charlie Cox) و برخی از ستاره‌های فرانچایز The Defenders Saga در سریال Echo وجود دارد. اما اگر حضور دردویل قطعی باشد، چه مقدار از این پروژه به او اختصاص خواهد داشت؟

حال به لطف شایعه‌ای جدید، مخاطبان می‌توانند حدس بزنند که چه چیزی در این سریال انتظارشان را می‌کشد.

آیا دردویل نقش پررنگی در داستان سریال Echo دارد؟

به لطف کانال یوتیوب Weekly Planet، طرفداران تا حدودی نسبت به حضور دردویل در سریال Echo امیدوار شده‌اند. به گفته جیمز کلمنت (James Clement)، دردویل با لباس قرمز و مشکی کمیکی خود در سه قسمت این اثر حضور خواهد داشت.

بله چارلی کاکس در سه قسمت اکو، نقش دردویل را ایفا خواهد کرد. کینگ پین وینسنت دینافریو نیز در چهار قسمت از این پروژه حضور خواهد داشت و براساس داستان سریال، ویلسون فیسک سعی دارد تا به‌عنوان شهردار، کنترل نیویورک را به‌دست بگیرد. همچنین او پیرو اتفاقات رخ داده در هاکای، نابینا شده و با چشم بند در این سریال حاضر خواهد شد. مت مورداک هم با لباس قرمز و مشکی جدیدش به دنبال جسیکا جونز است.

وی با ذکر اینكه چگونه زمینه بازگشت كریستن ریتر (Krysten Ritter) در نقش جسیکا جونز توسط مارول فراهم شده است، ادامه داد و گفت که مطمئن نیست آیا فرانچایز The Defenders Saga با خط زمانی دنیای سینمایی مارول گره خواهد خورد یا نه.

مارول به احتمال زیاد در حال آماده سازی زمینه برای بازگرداندن کریستن ریتر است، اما نه لزوما در این سریال. البته درست مثل دردویل، هنوز مشخص نیست که آیا جسیکا جونزی که در MCU خواهیم دید، همان جسیکا جونز فرانچایز The Defenders Saga است یا نه. زیرا هنوز مرتبط بودن فرانچایز مدافعان با دنیای سینمایی مارول قطعی نشده است.

شیطان هلزکیچن چه آینده‌ای در MCU خواهد داشت؟

حاضر شدن در سه قسمت از سریال خیلی بد نیست، اما در صورتی که همه توجه‌ها را به سوی خود جلب نکند و فرصت کافی به درخشیدن شخصیت مایا لوپز بدهد. اما سوال اصلی این است، آیا او نقش مهمی را در این سه قسمت ایفا خواهد کرد یا همانند Spider-Man: No Way Home حضوری افتخاری و کوتاه خواهد داشت؟

در رابطه با لباس جدید مت مورداک هم هنوز مشخص نیست که آیا لباس قرمز و سیاه او ظاهری کاملا جدید است یا همان لباسی است که در سریال نتفلیکس به تن داشت. با این حال، این مسئله با شایعه‌ای که قبلا مطرح شده بود و به لباس زرد کمیکی او اشاره داشت، تطابق ندارد. آیا دردویل در MCU لباس‌های متفاوتی خواهد داشت؟

از حضور افتخاری در سومین فیلم مردعنکبوتی گرفته تا شایعه حضورش در پروژه‌های She-Hulk و Echo، استودیو مارول آماده است تا پای دردویل چارلی کاکس را به دنیای سینمایی مارول باز کند. اگر رابطه مت مورداک با مایا لوپز در کمیک‌های مارول را نیز در نظر بگیریم، حاضر نشدن دردویل در سریال Echo امری دور از ذهن و ناممکن است.

پروژه Echo در حال حاضر مراحل تولید خود را طی می‌کند و احتمالا در سال ۲۰۲۳ راهی دیزنی پلاس خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا دوست دارید دردویل را در سریال اکو ببینید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments