مدیر مارول به شایعه‌ی حضور نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی در Spider-Man 3 واکنش نشان داد

سرانجام توبی مگوایر و اندروید گارفیلد چه خواهد شد؟

نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی در Spider-Man 3

کوین فایگی مدیر مارول در مصاحبه‌ی خود با وب سایت Comic Book به شایعه‌ی حضور نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی در Spider-Man 3 واکنش نشان داد.

سم ریمی (Sam Raimi) اوایل قرن بیست و یک میلادی نخستین اقتباس لایو اکشن مرد عنکبوتی را ساخت و روی پرده‌ی نقره‌ای برد. موفقیت‌های این اثر نه تنها ساخت قسمت دوم و سوم را به همراه داشت، بلکه باعث شد توجه‌ها بار دیگر به سمت سینمای ابرقهرمانی بازگردد. قسمت چهارم در دست ساخت قرار داشت اما اختلاف نظر ریمی و سونی پیکچرز باعث لغوش شد. سامورایی‌ها چند سال بعد ریبوت این مجموعه را تحت عنوان The Amazing Spider-Man به سینماها آوردند. قسمت دوم این فیلم چندان موفق ظاهر نشد تا سونی نهایتا با ورود پیتر پارکر به دنیای سینمایی مارول موافقت کند.

مولتی‌ورس یا جهان‌های موازی نخستین بار در Doctor Strange معرفی شد اما در حال حاضر اطلاعات چندانی از آن موجود نیست. طبق شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی‌ای که طی ماه‌های اخیر منتشر شده‌اند، مخاطبان در جریان Doctor Strange in the Multiverse of Madness، Loki ،WandaVision و دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home اطلاعات بیشتری درباره‌ی مولتی‌ورس، ماهیتش و تاثیری که جهان‌های موازی روی یکدیگر می‌گذارند دریافت خواهند کرد. درباره‌ی سریال‌ها و دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج جزئیات چندانی موجود نیست اما می‌دانیم پیتر پارکر در جریان تازه‌ترین ماجراجویی خود با نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی که به جهان‌های دیگر تعلق دارند ملاقات می‌کند. او همچنین مجبور خواهد بود با دکتر اختاپوس و الکترو به مبارزه بپردازد.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول در جریان گفتگوی اخیر خود با وب سایت Comic Book به شایعه‌ی حضور نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی در Spider-Man 3 واکنش نشان داد. گفته‌های او مانند بیانیه‌ی رسمی سونی موردی را تایید یا تکذیب نمی‌کند:

مطمئن نیستم همه‌ی شایعه‌ها را خوانده باشم. احتمالا برخی از آن‌ها را خوانده‌ام. نکته‌ی جالب درباره‌ی گمانه‌زنی‌های آنلاین این است که برخی اوقات ذره‌ای به واقعیت نزدیک نیستند اما برخی اوقات به شکل شوکه‌کننده‌ای نزدیک هستند. این موضوع درباره‌ی گمانه‌زنی‌هایی که طی سال‌های گذشته منتشر شده‌اند صدق می‌کند. جدا کردن حقیقت از گمانه‌زنی‌های اشتباه تمام هیجان را از بین می‌برد.

با توجه به صحبت‌های کوین فایگی می‌توان به یک نتیجه‌ی بسیار مهم پیرامون شایعه‌های Spider-Man 3 رسید: برخی از گزارش‌ها حقیقت داشته و برخی دیگر درست نیستند. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان حدس‌هایی زد. حضور جیمی فاکس (Jamie Foxx) برای به تصویر کشیدن الکترو عملا تایید شده است. در نتیجه، بازگشت آلفرد مولینو (Alfred Molina)، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) چندان دور از ذهن نیست. با این حال، حاضر شدن کریستن دانست (Kristen Dunst) و اما استون (Emma Stone) جلوی دوربین احتمالا رخ نخواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا