برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تهیه کننده مارول از تفاوت بزرگ دو گروه اترنال‌ها و انتقامجویان می‌گوید

همچنان خبری از قسمت دوم نیست

تهیه کننده مارول از تفاوت بزرگ دو گروه اترنال‌ها و انتقامجویان می‌گوید ۱ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اترنال‌ها و انتقامجویان

یکی از تهیه کنندگان مارول در بخشی از کتاب Marvel Studios’ Eternals: The Art of the Movie تفاوت دو گروه اترنال‌ها و انتقامجویان را فاش کرده است.

دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) عموماً با انتقامجویان شناخته می‌شود اما این فرنچایز گروه‌های ابرقهرمانی دیگری را هم در خود جای داده است. یکی دیگر از گروه‌ها، محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) بوده که چندی پیش سومین اقتباس سینمایی خود را دریافت کرد. علاوه بر این‌ها، اترنال‌ها هم وجود دارد.

اترنال‌ها که برای نخستین بار در فیلم Eternals به نمایش درآمدند، موجوداتی بسیار قدرتمند بوده و توسط سلستیال‌ها خلق شدند. آن‌ها قرن‌ها پیش به زمین آمده و وظیفه دارند از نسل بشر در برابر موجودات متخاصمی به نام دیوینت‌ها محافظت کنند. اترنال‌ها همچنین طی قرن‌های گذشته بارها و بارها به انسان‌ها کمک کردند تا در زمینه‌های مختلف پیشرفت کرده و سطح زندگی خود را بهبود ببخشند. در ضمن، اترنال‌ها برخلاف انتقامجویان موجودات فضایی هستند اما این تنها تفاوتشان نیست.

نیت مور (Nate Moore) تهیه کننده و یکی از مدیران اجرایی مارول بوده و در بخشی از کتاب Marvel Studios’ Eternals: The Art of the Movie تفاوت بزرگ اترنال‌ها و انتقامجویان را فاش کرده است:

چیزی که اترنال‌ها را از دیگر گروه‌های حاضر در دنیای سینمایی مارول – از جمله انتقامجویان و محافظان کهکشان – متمایز می‌کند، این است که آن‌ها می‌توانند انرژی‌هایشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

به اشتراک گذاری انرژی توسط اترنال‌ها «یونی مایند» (Uni-Mind) نامیده می‌شود. این اقدام حکم یک تقویت کننده را داشته و باعث می‌شود عملکرد فوق العاده بهتری را از اعضای گروه شاهد باشیم.

یونی مایند به اترنال‌ها اجازه می‌دهد قدرت همدیگر را تقویت کنند. البته آن‌ها باید بهم مرتبط باشند. ممکن نیست یکی این سمت جهان باشد و دیگری آن سمت جهان و یونی مایند را بسازند. باید در مجاورت هم باشند. یونی مایند به ماکاری اجازه می‌دهد سریع‌تر از همیشه بدود. همچنین درویگ را قادر می‌سازد تمامی ذهن‌‌های یک سیاره را کنترل کند.

نیت مور که Black Panther: Wakanda Forever را در پرونده هنری خود دارد، سال گذشته میلادی تایید کرد اترنال‌ها در آینده بازخواهند گشت. با این حال، هنوز ساخت Eternals 2 تایید نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments