#مهسا_امینی

راک استار درحال کار روی ریمیک ساندترک های بازی Max Payne 3 است

ساندترک های بازی Max Payne 3

به‌تازگی مشخص شده که کمپانی راک‌استار مشغول ریمیک یا همان باز‌سازی ساندترک‌ های بازی Max Payne 3 است. در ادامه با ما همراه باشید.

بدون‌شک همه ما از خبر ریمیک شدن بازی‌های Max Payne 1 و Max Payne 2 بسیار هیجان‌زده شدیم. خبری که باعث شد طرفداران پرشمار این آثار که دیگر امیدی به احیا شدن این مجموعه خاطره‌انگیز نداشتند، طی یک رویداد ناگهانی شاهد ساخته شدن ریمیک این عناوین توسط رمدی، استودیو مادر و اصلی این سری باشند. همچنین بسیاری از طرفداران این مجموعه نیز، امیدوار بودند در راستای این اتفاق بازی Max Payne 3 نیز مورداستقبال گیمرها قرار گیرد. با این حال کمپانی راک‌استار (Rockstar) طی حرکتی ناگهانی و به‌مناسبت ۱۰ سالگی نسخه سوم این سری، اعلام کرد که قصد دارد ساندترک های بازی Max Payne 3 را به‌روزرسانی و باری دیگر منتشر کند. این موضوع بسیار جالب است. زیرا موسیقی‌های بازی Max Payne 3 که توسط گروه Health و برپایه LA ساخته شده‌اند، یک صدای واقعی بوده و ترکیب آن‌ها با گیم‌پلی فوق‌العاده سینمایی است.

گروه Health در بیانیه‌ای اعلام کرده :

زمانی که کار روی موسیقی متن بازی Max Payne 3 را آعاز کردیم، نمی‌توانستیم تاثیر مهمی که بر آینده گروه ما و موسیقی‌هایی که می‌سازیم داشته باشد را پیش‌بینی کنیم. اکنون و پس از گذشت ۱۰ سال بسیار خوشحالیم که همچنان بخشی از این داستان هستیم

نسخه سالگرد موسیقی متن یا همان ساندترک های بازی Max Payne 3 شامل آهنگ‌هایی خواهد بود که پیش از این منتشر نشده بودند. این موسیقی‌ها اواخر امسال روی پلتفرم‌های استریم موسیقی دیجیتال و به‌صورت نسخه محدود در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. بسیاری از طرفداران مجموعه Max Payne به‌شدت از انتشار ریمیک دو نسخه اول، آن هم به‌دست استودیو رمدی (Remedy) بسیار خوشحال هستند. همچنین ریمیک ساندترک های بازی Max Payne 3 نیز قطعا برای آن‌ها جذاب خواهد بود. اما اصلی‌ترین چیزی که این گیمر‌ها می‌خواهند مشاهده کنند، معرفی بازی Max Payne 4 خواهد بود. رویدادی که با وجود اتفاق‌های اخیر دور از ذهن نخواهد بود.

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ آیا شما نیز سال‌ها است که منتظر معرفی نسخه چهارم این سری هستید ؟ نظرات خودتان را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا