1%
  • 0/10

مت دیمون در فیلم Thor: Love and Thunder بازی خواهد کرد؟

مت دیمون برای فیلم‌برداری به استرالیا می‌رود

مت دیمون در فیلم Thor: Love and Thunder بازی خواهد کرد؟ ۰ ۳۰ دی ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Thor: Love and Thunder

گزارشاتی مبنی بر این‌که مت دیمون برای بازی در فیلم Thor: Love and Thunder انتخاب شده است، به گوش می‌رسد. اطلاعاتی در خصوص حضور کریستین بیل به‌عنوان شرور و شخصیت منفی اصلی منتشرشده بود و هنوز معلوم نیست که دیمون دقیقاً چه نقشی را بازی خواهد کرد.

فیلم Thor: Ragnarok را می‌توان یکی از بهترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول دانست و همین امر سبب شده تا بسیاری منتظر یک فیلم فوق‌العاده و جذاب باشند. فاز چهارم دنیای مارول با سریال WandaVision شروع خوبی داشته و باید منتظر عناوین و کارهای بهتر از این مجموعه باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این قسمت از مجموعه مارول پیشنهاد می‌کنیم مطلب آیا ماجراجویی‌های ثور با Thor: Love and Thunder به پایان می‌رسد؟ را مطالعه کنید.

دیلی میل با این بازیگر محبوب در مورد کاهش پروتکل‌های کرونا و قرنطینه در استرالیا در هنگام فیلم‌برداری صحبت کرده است. دیمون در این مصاحبه گفت: من بسیار هیجان‌زده هستم و من چند ماه آینده در استرالیا هستم. گروه فیلم‌برداری استرالیا به دلیل حرفه‌ای بودن شهرت جهانی دارد و کار با آن‌ها بسیار خوشحال‌کننده، است. به همین دلیل می‌توانم بگویم ۱۴ روز قرنطینه ارزش کار با این گروه را دارد. تایکا وایتیتی (Taika Waititi) در حال ساخت مجموعه‌ای جذاب و سرگرم کننده است و همین باعث شده تا برای بازی در چهارمین فیلم ثور، یعنی Thor: Love and Thunder مشتاق باشم.

در حال حاضر سؤالات بسیاری پیرامون چهارمین فیلم ثور وجود دارد. به‌عنوان مثال هنوز نمی‌دانیم که اتفاقات این فیلم چه جایگاهی در تایم‌لاین دنیای سینمایی مارول دارد. همچنین بسیار علاقه‌مند هستیم که بدانیم با نسخه چاق ثور مواجه هستیم یا همان ثوری که در فیلم‌های قبل می‌شناختیم. باید منتظر باشیم تا اطلاعات بیشتری از این فیلم سینمایی منتشر شود. فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ (۱۱ فوریه ۲۰۲۲) به روی پرده سینما خواهد رفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments