#مهسا_امینی

آیا ماجراجویی‌های ثور با Thor: Love and Thunder به پایان می‌رسد؟

کریس همسورث از زمان بازنشسته شدنش می‌گوید

آیا ماجراجویی‌های ثور با Thor: Love and Thunder به پایان می‌رسد؟ سورنا رضایی ۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
ماجراجویی‌های ثور

کریس همسورث هنرپیشه‌ی استرالیایی در بخشی از گفتگوی اخیر خود به این سوال پاسخ داد که آیا ماجراجویی‌های ثور با Thor: Love and Thunder به پایان می‌رسد یا خیر.

کریس همسورث (Chris Hemsworth) در سال ۲۰۱۱ میلادی به دنیای سینمایی مارول پیوست و نقش ثور را در Thor بر عهده گرفت. این هنرپیشه‌ی استرالیایی سپس در Thor: Ragnarok ،Thor: The Dark World و همچنین تمامی فیلم‌های ساخته شده با محوریت انتقامجویان حضور یافت. همسورث قرار است در آینده به تیم تولید Thor: Love and Thunder پیوسته و باری دیگر به عنوان ایزد آذرخش جلوی دوربین ظاهر شود. کارگردانی این اثر را تایکا وایتیتی (Taika Waititi) بر عهده دارد که پیش از این Ragnarok را ساخته بود. او اولین کارگردانی است که دو فیلم از این مجموعه را جلوی دوربین می‌برد.

از دیگر نکات قابل‌توجه پیرامون Thor: Love and Thunder می‌توان به بازگشت ناتالی پورتمن (Natalie Portman) برای ایفای نقش جین فاستر اشاره کرد. او طی اتفاقاتی به یک فرد شایسته تبدیل شده و ضمن برداشتن چکش میولنیر، به مایتی ثور (Mighty Thor) تبدیل خواهد شد. چنین اتفاقی تا حدودی پیش‌بینی می‌شد؛ زیرا فاستر در کمیک بوک‌های مارول قدرت‌های مشابهی با ثور به دست آورده بود. دیگر نکته‌ی قابل‌توجه، اضافه شدن کریستین بیل (Christian Bale) به تیم بازیگری است. در حال حاضر اطلاعات چندانی از نقش او در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم به عنوان آنتاگونیست در داستان حضور خواهد داشت.

کریس همسورث چندی پیش مصاحبه‌ای را با مجله‌ی لهستانی Elle Man انجام داد. خبرنگار در بخشی از گفتگو پرسید آیا ماجراجویی‌های ثور با Thor: Love and Thunder به پایان می‌رسد یا خیر، به خصوص اینکه جین فاستر قرار است حکم ثور جدید را داشته باشد. همسورث در پاسخ ابراز امیدواری کرد خط داستانی ایزد آذرخش پس از Love and Thunder هم ادامه می‌یابد. او به شوخی گفت:

آیا دیوانه شده‌ای؟ من که برنامه‌ای برای بازنشستگی ندارم. برای این کار خیلی جوان هستم. الان فقط هزار و ۵۰۰ سال سن دارم. قطعا Thor: Love and Thunder فیلمی نیست که غزل خداحافظی را می‌خوانم. البته امیدوار هستم اینطور نباشد.

بازیگر نقش ثور در بخش دیگری از مصاحبه‌ی اخیر خود تایید کرد فیلمنامه را خوانده است. او همچنین گفت هیجان زیادی برای Thor: Love and Thunder دارد:

فیلمنامه را خوانده‌ام و تنها می‌توانم بگویم هیجان بالایی برای آن دارم. خوشحال هستم بعد از اتفاقاتی که در جریان Avengers: Endgame رخ داد، همچنان عضوی از دنیای سینمایی مارول هستم و می‌توانیم ادامه‌ی ماجراجویی‌های ثور را به تصویر بکشیم.

نمی‌توانم چیزی از داستان را فاش کنم اما برای رفع کنجکاوی‌تان اطمینان می‌دهم این اثر نسبت به Thor: Ragnarok به مراتب سرگرم‌کننده‌تر خواهد بود.

در حال حاضر سوالات بسیاری پیرامون Thor: Love and Thunder داریم که پاسخی برای آن‌ها موجود نیست. برای مثال، در حال حاضر نمی‌دانیم اتفاقات چه جایگاهی را در تایملاین دنیای سینمایی مارول دارد. همچنین مشخص نیست آیا نسخه‌ی چاق ثور بازمی‌گردد یا خیر. در انتها، لازم به ذکر که چهارمین اقتباس سینمایی ایزد آذرخش در تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ فوریه‌ی سال ۲۰۲۲) به سینماها می‌آید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا