1%
  • 0/10

ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect تحت عنوان Legendary Edition به صورت رسمی معرفی شد

Mass Effect جدید هم در دست ساخت است!

ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect تحت عنوان Legendary Edition به صورت رسمی معرفی شد ۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
ریمستر Mass Effect Trilogy

به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که از  معرفی ریمستر سه‌گانه‌ی فرنچایز محبوب و علمی تخیلی Mass Effect خبر می‌دهند.

مدت زیادی است که طرفداران انتظار شنیدن اخباری درمورد ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect را می‌کشند و می‌خواهند بار دیگر این فرنچایز علمی تخیلی را تجربه کنند. از آن‌جایی که الکترونیک آرتز در جریان جلسه‌ی ارائه‌ی گزارش مالی اخیر از ساخت و انتشار ریمستر یکی از عناوین خود خبر داد، عده‌ی زیادی گمان می‌کردند این عنوان ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect باشد. به‌نظر می‌رسد این شایعه‌ها حقیقت دارند.

ساعاتی پیش دو شرکت Electronic Arts و BioWare بالاخره تایید کردند که ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect تحت عنوان Mass Effect: Legendary Edition در راه است و به زودی به مرحله‌ی انتشار می‌رسد. این سورپرایز هیجان‌انگیز به این‌جا ختم نمی‌شود؛ از سوی دیگر، عنوان کاملا جدیدی از فرنچایز Mass Effect در دست توسعه قرار گرفته و سازندگان مشغول تولید آن هستند. این اخبار توسط Casey Hudson، یکی از اعضای ارشد استودیوی بازی‌سازی BioWare، منتشر شده است. به گفته‌ی او، BioWare قصد دارد بهترین تجربه‌ی ممکن را در اختیار طرفداران و بازیکنان جدید قرار بدهد تا همه بتوانند از اثر اصلی لذت ببرند. این توسعه‌دهنده همچنین گفته ساخت این ریمستر باعث می‌شود تا ثمرات یک دهه زحمت و کوشش ما در تاریخ صنعت ویدیوگیم باقی بماند. لازم به ذکر است که هنوز اطلاعات خاصی درمورد Mass Effect جدید در دسترس قرار نگرفته و درمورد آن چیزی نمی‌دانیم.

طبق اطلاعات منتشر شده، Mass Effect: Legendary Edition شامل Mass Effect 2 ،Mass Effect و Mass Effect 3 می‌شود و طرفداران این فرنچایز می‌توانند بار دیگر این عناوین را تجربه کنند. پیش‌بینی می‌شود ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect در بهار سال آینده‌ی میلادی توسط الکترونیک آرتز منتشر شود. به گفته‌ی توسعه‌‌دهندگان، جزئیات بیشتر قرار است به زودی در دسترس طرفداران قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments