#مهسا_امینی

مسیح محافظت‌کار به نیمه‌ نهایی مسابقات جهانی دانشجویی FIFA 20 راه یافت

در بخش بانوان، پریا معارفی حذف شد!

مسیح محافظت‌کار در فینال

مسیح محافظت‌کار بازیکن ایرانی فیفا، موفق شد به مرحله‌ی نهایی یا همان فینال مسابقات جهانی دانشجویی FIFA 20 راه یابد تا در آستانه‌ی قهرمانی این رقابت‌ها قرار بگیرد.

اگر به خاطر داشته باشید، هفته‌ی گذشته سازمان فیزو به اولین فعالیت خود در عرصه‌ی ورزش‌های الکترونیک جامه‌ی عمل پوشاند و مسابقات جهانی دانشجویی بازی فیفا 20 را برگزار کرد. این سازمان یک نهاد بین‌المللی است که مقر آن در کشور سوییس واقع شده و پیش از این فعالیت آن به سازماندهی برخی از مسابقات دانشجویی، محدود می‌شد.

با این حال با آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی آن‌ها تصمیم گرفتند به لطف بازی شبیه‌ساز فوتبال FIFA 20 برای اولین بار فعالیت رسمی خودشان را در عرصه‌ی ورزش‌های الکترونیک آغاز کنند. خوشبختانه دو نماینده‌ی شایسته از کشور ما هم موفق شدند تا در لیست بازیکنان آسیایی این دوره از رقابت‌ها قرار بگیرند.

گام اول هر دو نماینده‌ی ایرانی، به بهترین شکل ممکن برداشته شد. پریا معارفی در قدم اول توانست با نتیجه‌ی پنج بر صفر حریف خود را شکست دهد. متاسفانه او از صعود به مرحله‌ی نیمه نهایی بازماند و از دور رقابت‌ها در بخش بانوان، کنار رفت.

با این حال، دیگر نماینده‌ی کشورمان یعنی مسیح محافظت‌کار که گام اول خود را با پیروزی قاطع هفت بر صفر برداشته بود، توانست جواز صعود به مرحله‌ی نیمه نهایی را دریافت کند تا در آستانه‌ی فینال این رقابت‌ها و همچنین قهرمانی قرار بگیرد. او ساعاتی پیش، توانست حریف تایلندی خود را شکست دهد.

شاید جالب باشد بدانید که در بازی اول نیمه‌ نهایی، مسیح با نتیجه‌ی سه بر یک مغلوب شده بود اما توانست در دور برگشت با نتیجه‌ی چهار بر دو به پیروزی برسد و با تک گلی در به عنوان گل طلایی در بازی سوم به ثمر رساند، به فینال این مسابقات جهانی راه یافت.

نتیجه‌ی فینال مسابقات جهانی دانشجویی FIFA 20 متعاقبا از طریق رسانه‌ی سرگرمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا