پیروزی پریا معارفی و مسیح محافظت‌کار در مسابقات جهانی دانشجویی FIFA 20

نماینده‌های ایران با پیروزی کار خود را آغاز کردند

پیروزی پریا معارفی و مسیح محافظت‌کار در مسابقات جهانی دانشجویی FIFA 20 بهزاد شعبانی ۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۹

مسابقات جهانی دانشجویی بازی FIFA 20 از سوی سازمان FISU برگزار شده و پریا معارفی و مسیح محافظت‌کار که به عنوان نماینده‌های ایران در این رقابت‌ها حضور داشتند، موفق شدند تا به آسانی حریفان خود را در گام اول از پیش رو بردارند.

پریا معارفی و مسیح محافظت‌کار نمایندگان کشورمان هستند که در اولین بازی خود در فیزو، توانستند به راحتی از سد حریفان خود بگذرند. مسیح توانست حریف خود را در گروه B پسران با نتیجه‌ی هفت بر صفر از پیش روی بردارد. در طرفی دیگر هم پریا موفق شد با نتیجه‌ی قاطع پنج بر صفر در مقابل رقیب خود به پیروزی برسد تا کار خود را در گروه A دختران با پیروزی آغاز کرده باشد.

سازمان فیزو یک نهاد بین‌المللی در کشور سوییس است که مسابقات جهانی بین دانشجویان کشورهای مختلف را سازماندهی می‌کند. به رغم سابقه‌ی تخصصی و ۷۰ ساله‌ی این نهاد در این زمینه، در سال گذشته‌ی میلادی آن‌ها تصمیم گرفتند که برای اولین بار، وارد عرصه‌ی ورزش‌های الکترونیک شوند.

اولین بازی که برای رقابت دانشجویان در مسابقات جهانی فیزو معرفی شد، فیفا 20 بود؛ بازی‌ای که بدون شک در سراسر جهان میلیون‌‌ها نفر طرفدار آن هستند و یکی از پرفروش‌ترین آی‌پی‌های تاریخ به شمار می‌رود. از همین رو، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال قابل توجهی از مسابقات فیفا 20 سازمان FISU به عمل آمد.

جولیان کرل، مدیر مسابقات قهرمانی جهانی دانشجویی فیزو در رابطه با برگزاری این مسابقات گفت:

ما در FISU بر این باور هستیم که مسئولیت داریم تا منطبق بر زمان و آن چه جوانان به آن تمایل دارند، حرکت کنیم. مسابقه‌ی فیفا 20 اولین تجربه‌ی فیزو در ورزش‌های الکترونیک به حساب می‌آید. این رقابت نوپا – شما می‌توانید آن را رویدادی آزمایشی بدانید – به ما کمک می‌کند تا بتوانیم سطح علاقه و جذابیت ورزش‌های الکترونیکی را در بین دانشجویان سراسر جهان، ارزیابی کنیم.

سازمان فیزو از فدراسیون‌های مربوطه در هر پنج قاره درخواست کرد تا نمایندگان برتر خود را معرفی کند و خوشبختانه هم در رقابت دختران و هم در رقابت پسران، ایران موفق شد که دو نماینده‌ی شایسته را از سمت قاره‌ی آسیا، راهی مسابقات جهانی FIFA 20 کند.

از طرف تیم سرگرمی، برای هر دو نماینده‌ی شایسته‌ی کشورمان، آرزوی موفقیت داریم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا