ماه انتشار Marvel’s What If احتمالا مشخص شده است

فصل دوم در دست ساخت است

ماه انتشار Marvel's What If

به لطف مطلب اختصاصی‌ای که ساعاتی روی وب سایت Entertainment Weekly قرار گرفت، ماه انتشار Marvel’s What If فاش شده است.

مارول قصد داشت فاز چهارم Marvel Cinematic Universe را با فیلم‌های سینمایی آغاز کند اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد اکران‌ها عقب افتاده و سریال‌ها زودتر از راه برسند. WandaVision اوایل سال جاری میلادی پخش شد و سپس نوبت به The Falcon and the Winter Soldier رسید تا توجه‌ها را به خود جلب کند. در حال حاضر هم علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی خود را برای تماشای Loki آماده می‌کنند. اگرچه شخصیت‌های اصلی و مکمل این سریال‌ها با یکدیگر متفاوت است، یک وجه اشتراک میانشان وجود دارد: اینکه هر سه سریال در خدمت خط داستانی اصلی هستند تا شرایط برای رخ دادن سرنوشت‌سازترین اتفاقات آماده شود.

Marvel’s What If یکی از سریال‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود اما تفاوت مهمی با دیگر فیلم‌ها و سریال‌ها دارد. این اثر نشان می‌دهد چه اتفاقی می‌افتد اگر لحظه‌های اصلی فیلم‌های سینمایی به گونه‌ای متفاوت رقم می‌خوردند؛ برای مثال، در یکی از قسمت‌ها می‌بینیم پگی کارتر به جای استیو راجرز سرم ابرسرباز را دریافت کرده و به یک ابرقهرمان تبدیل شده است. مثال دیگر، تبدیل شدن راجرز به زامبی و تقابل او با سرباز زمستان است. در ضمن، یک شخصیت به نام اوتو ناظر (Uatu the Watcher) در داستان وجود دارد که وظیفه صداپیشگی آن به جفری رایت (Jeffrey Wright) سپرده شده است. شخصیت مزبور حکم راوی را دارد.

وب سایت Entertainment Weekly با انتشار یک مطلب اختصاصی ماه انتشار Marvel’s What If را مشخص کرده است. بر این اساس، محصول مشترک استودیوهای مارول و اسکوئیز در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (مصادف با ۱۰ مرداد الی ۹ شهریور سال ۱۴۰۰) پخش می‌شود. فصل اول این سریال از ۱۰ قسمت تشکیل شده و طبق گزارش‌های غیررسمی، فصل دوم آن هم اکنون در دست ساخت قرار دارد.

با در نظر گرفتن تقویم دیزنی پلاس، می‌توان حدس‌هایی پیرامون تاریخ انتشار Marvel’s What If زد. سرویس استریم مزبور در حال حاضر Star Wars: The Bad Batch را در برنامه پخش خود دارد که سریال مهمی بوده و طرفداران پروپاقصی در سراسر جهان دارد. سریال جدید جنگ ستارگان در ۱۸ آگوست به انتها خواهد رسید. از آن‌جایی که The Bad Batch اهمیت بالایی دارد، بعید به نظر می‌رسد مدیران سرویس به دنبال پخش همزمان این سریال و What If باشند. از همین رو، قسمت اول What If احتمالا پس از این تاریخ در دسترس مشترکان قرار خواهد گرفت.

از آن‌جایی که اطلاعات چندانی از داستان Marvel’s What If موجود نیست، نمی‌دانیم این سریال چه ارتباطی با دیگر محصولات Marvel Cinematic Universe خواهد داشت. هر چند، گروهی از کاربران گمان می‌کنند اتفاقات Marvel’s What If در جهان‌های موازی یا همان مولتی‌ورس رخ می‌دهد. در صورتی که اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید مفهوم جهان‌های موازی در Loki ،Spider-Man: No Way Home و Doctor Strange in the Multiverse of Madness مورد کندوکاو قرار خواهند گرفت.

در انتها، بد نیست بدانید تعدادی از  بازیگران اصلی MCU به عنوان صداپیشه در سریال حاضر هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا