تماشا کنید: کنترل اسپایدر گوئن با جدید‌ترین مود بازی Marvel’s Spider-Man

بازی در نقش گوئن

تماشا کنید: کنترل اسپایدر گوئن با جدید‌ترین مود بازی Marvel’s Spider-Man گلناز کیانی ۰ ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی

یکی از طرفداران مود بازی Marvel’s Spider-Man را ساخته است و پیتر پارکر را با یک مدل سفارشی و با وضوح بالا از اسپایدر گوئن در پورت رایانه شخصی بازی مرد عنکبوتی مارول عوض کرده است.
بسیاری از مودرها از فرصت ارائه شدن بازی مرد عنکبوتی مارول بر روی رایانه‌های شخصی استفاده کرده‌اند تا به جای مرد عنکبوتی پیتر پارکر شخصیت‌های مورد علاقه خودشان و یا حتی برخی اشیا (مانند یک سنگ قبر!) را جایگزین کنند. از آنجایی که ساخت مودهای این بازی بر روی پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 قبلاً دشوار و غیرقابل دسترس بود، انتشار پورت رایانه شخصی دنیای جدیدی از امکانات را باز کرده است. و با توجه به محبوبیت فزاینده اسپایدر گوئن از زمان انتشار انیمیشن Into the Spider-Verse، جای تعجبی نیست که این شخصیت هدف یکی از مودرها قرار گرفته باشد.
نسخه ریمستر بازی مرد عنکبوتی مارول از زمان انتشار خود در ۱۲ آگوست (۲۱ مرداد ماه) بر روی رایانه‌های شخصی زمینه را برای ساخت مودهای مختلف گسترش داده و به طور مثبت محبوبیت این مودها افزایش پیدا کرده‌اند. صدها مود جدید تنها در هفته گذشته اضافه شده‌اند و به نظر می‌رسد تعداد آنها روز به روز در حال افزایش باشد. اکثر مودهای اولیه جایگزین مدل‌های ساده هستند و لباس‌های جدیدی به مرد عنکبوتی می‌دهند. اما در این بین چندین مورد جالب دیگر که حتما باید آن‌ها را بازی کرد نیز اضافه شده‌اند.
اسپایدر گوئن، یکی از نسخه‌های اسپایدرمن در مولتی ورس، اخیراً به کتابخانه مودهای جدید بازی اضافه شده است. این مود که توسط کاربری با نام DrYongers ساخته شده است، روز شنبه در نکسوس مودز (NexusMods) آپلود شد و تاکنون نزدیک به هزاران بار دانلود شده است. این مود، مدل مرد عنکبوتی را با مدلی مبتنی بر شخصیت اسپایدر گوئن جایگزین می‌کند که سازنده آن را از طراحی همین شخصیت در انیمیشن Into the Spider-Verse الهام گرفته است. برای استفاده از مود گوئن بازیکنان همچنین باید ابزار Modified SMPC Tool را دانلود کنند، که امکان اصلاح ساده کاراکترها را در بازی فراهم می‌کند.

اسپایدر گوئن در مود بازی Marvel’s Spider-Man

البته این مود هیچ کدام از انیمیشن‌های شخصیت اصلی بازی را تغییر نمی‌دهد، صدای پیتر پارکر تغییر داده نمی‌شود و همچنین نام پیتر پارکر در داستان عوض نمی شود. این مود تنها یک راه ساده است تا بازیکنان بتوانند در دنیای گسترده بازی مرد عنکبوتی مارول در نقش اسپایدر گوئن بچرخند و با جنایات مبارزه کنند.
مود‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند به تجلی تجربه بازی در نقش اسپایدر گوئن کمک کنند. حالت‌هایی برای خاموش کردن دیالوگ‌های مرد عنکبوتی وجود دارند و همانطور که اشاره شد مودهایی وجود دارند که جایگزین انیمیشن‌های بازی می شوند. از نظر تئوری، این امکان وجود دارد که با استفاده از این مودها داستان، مدل‌ها و انیمیشن‌های بازی ویرایش شوند تا به نظر برسد که بازی کاملاً مخصوص بر اسپایدر گوئن است.
در حالی که این مود بازی Marvel’s Spider-Man از طراحی خوبی برخوردار نیست اما شاهدی است بر محبوبیت روزافزون شخصیت اسپایدر گوئن. بازگشت این شخصیت در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse، دنباله انیمیشن Into the Spider-Verse بسیار مورد انتظار است. همچنین طبق اخبار فاش شده تایید شده است که یک اسکین اسپایدر گوئن به عنوان بخشی از گیم پس (Game pass) فصل آینده به بازی فورتنایت اضافه می‌شود. علاوه بر این موارد اگر مارول بتواند پس از کنسل کردن آخرین کمیک اسپایدر گوئن، فقط به یک کمیک جدید اسپایدر گوئن چراغ سبز نشان دهد، محبوبیت این شخصیت حتی بیشتر هم می‌شود.
بازی مرد عنکبوتی مارول هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.


نظر شما درباره مود اسپایدر گوئن چیست؟ آیا شما هم این مود را امتحان کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا