ویلن بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales معرفی شد

Prowler در مقابل Miles

ویلن بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
ویلن بازی Marvel's Spider-Man: Miles Morales

استودیوی بازی‌سازی Insomniac Games در حساب توییتر خود از ویلن بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales رونمایی کرد.

بازی مورد انتظار Spider-Man: Miles Morales مدتی پیش در مراسم رونمایی از پلی‌استیشن 5 معرفی شد. پس از معرفی این عنوان، عده‌ی زیادی تصور کردند که بازی جدید Insomniac Games دنباله‌ای برای بازی انحصاری پلی‌استیشن 4 که در سال ۲۰۱۸ تحت عنوان Marvel’s Spider-Man عرضه شد، محسوب می‌شود. البته مدتی بعد توسعه‌دهندگان اعلام کردند Miles Morales یک ادامه نیست و بازی مستقلی به شمار می‌رود. این عنوان اکشن ابرقهرمانی توسط شرکت Insomniac Games در مرحله‌ی توسعه قرار دارد و به زودی برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود. جالب است بدانید تا زمان عرضه‌ی Spider-Man: Miles Morales کمتر از یک ماه باقی مانده است.

به‌تازگی توسعه‌دهنده‌ی بازی جدید Miles Morales عکس جالبی در حساب رسمی توییتر منتشر کرده و باعث هیجان هواداران شده است. تصویری که توسط Insomniac Games توییت شده، شخصیت منفی بازی مورد انتظار Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را نمایش می‌‌دهد. طبق گفته‌ی این استودیوی بازی‌سازی، Prowler قرار است یکی از دشمنان Miles Morales باشد و در مقابل او قرار بگیرد.

Spider-Man: Miles Morales

عکسی که از شخصیت شرور Prowler منتشر شده، جزئیات جالبی را درمورد او توضیح می‌دهد. لباس Prowler در مقایسه با نسخه‌ی سنتی آن، رنگ بنفش کمتری دارد و بیشتر به سبک نظامی طراحی شده است. همچنین، در بخش‌هایی از لباس او رنگ‌ سبز روشن دیده می‌شود که طراحی جالبی در بخش قفسه‌ی سینه دارد. برخی پیش‌بینی می‌کنند ممکن است قدرت Prowler توسط Tinkerer، ویلن اصلی بازی، طراحی شده باشد.

بازی Spider-Man: Miles Morales همراه با کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی‌استیشن 5 در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه سال جاری) با قیمت ۵۰ دلار منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند. البته، این بازی در همان تاریخ برای پلی‌استیشن 4 هم عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا