کلیپ جدید Marvel’s Spider-Man: Miles Morales اولین باس فایت را به نمایش می‌گذارد

انتشار هشت اسکرین شات جدید

وب سایت Game Informer اخیرا کلیپ جدید Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را به اشتراک گذاشت که اولین باس فایت اسپایدرمن جدید را نشان می‌دهد.

بسیاری از مخاطبان عام صنعت گیم با شنیدن نام مرد عنکبوتی ذهنشان به سمت پیتر پارکر می‌رود، در حالی که کمیک بوک‌های مارول نسخه‌های متفاوتی از این ابرقهرمان را شامل می‌شود. مایلز مورالز یکی از جدیدترین نسخه‌ها است. او نخستین مرد عنکبوتی سیاهپوست بوده و اولین بار در آگوست سال ۲۰۱۱ میلادی معرفی شد. مایلز طی مدت زمان کوتاهی توانست به محبوبیت بالایی دست یابد، به طوری که سازندگان Marvel’s Spider-Man در اینسامنیاک گیمز تصمیم گرفتند بخشی از گیم‌پلی را به او اختصاص دهند. حالا هم یک بازی با محوریت او در آستانه‌ی انتشار قرار دارد؛ عنوانی که با نام Marvel’s Spider-Man: Miles Morales شناخته می‌شود.

وب سایت Game Informer اخیرا کلیپ جدید Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را به اشتراک گذاشت که از ثانیه‌های آغازین بازی تهیه شده است. این ویدیو بیشتر از یک دقیقه زمان داشته و در ابتدا مایلز مورالز و پیتر پارکر را نشان می‌دهند که مشغول تعقیب گروهی از خودروهای نظامی هستند. در همین حین، هلی کوپتر به واسطه‌ی اتفاقی در وسط خیابان سقوط کرده و باعث تصادف تمامی آن خودروهای زرهی می‌شود. مایلز و پیتر سریعا خود را به محل تصادف می‌رسانند تا اوضاع را بررسی کنند که ناگهان با راینو مواجه می‌شوند. پس از این، شاهد مبارزه‌ی مایلز و این ابرشرور هستیم. طبق ادعای نویسنده‌ی مطلب، اَلکسی سیستویچ اولین باس فایت Miles Morales است.

راینو حاصل همکاری استن لی (Stan Lee) و جان وی. رومیتا (John V. Romita) بوده و نخستین بار در شماره‌ی ۴۱ کمیک بوک‌های The Amazing Spider-Man محصول اکتبر ۱۹۶۶ میلادی حاضر شد. او یک تبهکار روسی است که به کمک چند دانشمند توانست پوست سختی برای خود ایجاد کرده و به قدرتی فراانسانی دست یابد. بدن اَلکسی سیستویچ در صفحات کمیک بوک به کرگدن شباهت دارد اما طراحی او در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales تداعی‌کننده یک زره پیشرفته و غول‌آسا است. در ضمن، نویسنده‌ی وب سایت Game Informer در مطلب خود تاکید کرد حضور پیتر پارکر تنها به قسمت ابتدایی خلاصه نمی‌شود. با این حال، نباید انتظار داشت کنترل او به کاربران سپرده شود.

او در بخش دیگری از نوشته‌ی خود به جنبه‌های فنی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales پرداخت. طبق ادعای او، این بازی به لطف SSD هیچ گونه صفحه‌ی بارگذاری‌ای، حتی در هنگام فست ترول ندارد. از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه می‌توان به دو حالت متفاوت برای تجربه اشاره کرد: حالت‌های Fidelity و Performance. حالت Fidelity شامل وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۳۰ می‌شود. حالت Performance هم روی کاهش وضوح تصویر و همچنین جزئیات گرافیکی تمرکز دارد تا نرخ فریم به ۶۰ برسد. اینکه وضوح تصویر روی چه مقداری تنظیم‌شده در حال حاضر مشخص نیست. در ضمن، هشت اسکرین شات جدید هم به اشتراک گذاشته شده که در ادامه قرار گرفته‌اند.

در انتها، لازم ذکر است محصول مشترک اینسامنیاک گیمز و مارول در تاریخ ۲۲ آبان (مصادف با ۱۲ نوامبر سال جاری میلادی) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا