تماشا کنید: تقابل اسپایدرمن با لیزارد در جدیدترین گیم پلی بازی Spider-Man 2

نگاهی به یکی از بهترین باس فایت‌های بازی

تماشا کنید: تقابل اسپایدرمن با لیزارد در جدیدترین گیم پلی بازی Spider-Man 2 پارسا خلیلی ۰ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بازی | گیم

به‌دنبال انتشار اولین واکنش و پیش نمایش‌ها، چندین گیم پلی بازی Spider-Man 2 در فضای مجازی دست به دست می‌شوند که یکی از آنها تقابل اسپایدرمن با لیزارد است.

از ریبوت The Amazing Spider-Man گرفته تا بازی Spider-Man 3 استودیو تری‌آرک، شخصیت لیزارد همواره نقش مهمی در داستان‌های اسپایدرمن داشته است. در دنیای مارول، کرت کانرز دانشمندی است که به‌واسطه استفاده از ژن مارمولک به هیولایی بزرگ و وحشتناک تبدیل می‌شود. درحالیکه دنباله مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 برای اولین بار لیزارد را به دنیای مارولی اینسامنیاک گیمز معرفی می‌کند، اما این عناوین پیشین بودند که به‌طرزی هوشمندانه‌ نقش پررنگش را راه اندازی کردند.

در بازی Marvel’s Spider-Man کوله پشتی‌های پیتر در سرتاسر شهر پخش شده بود که هر یک ایستراگی جالب از تاریخ هشتاد ساله مارول کمیکس داشت. اگر به یاد داشته باشید در یکی از این کوله پشتی‌ها، پادزهر لیزارد را می‌توان پیدا کرد که به‌گفته پیتر درست کردن آن بسیار چالش‌برانگیز بوده است. حتی در یکی از ماموریت‌های اصلی که اسپایدرمن به یک مهمانی هالووینی می‌رود، می‌توان یک نفر را با ماسک لیزارد دید که دارد در پیست رقص به‌شکل عجیب و خنده‌داری می‌رقصد. سپس در سکانس پس از تیتراژ اسپین آف Marvel’s Spider-Man: Miles Morales خوده دکتر کانرز را دیدیم که به دستور نورمن، هری را از محفظه درمانی خارج کرد.

حالا به‌لطف گیم‌پلی دوازده دقیقه‌ای نمایش داده شده در مراسم پلی استیشن شوکیس و سایر تریلر و تصاویر تبلیغاتی تازه منتشر شده، می‌دانیم که لیزارد قراره نقشی بزرگ و پررنگ در داستان دنباله Marvel’s Spider-Man 2 داشته باشد. چند شب پیش وقتی اولین پیش نمایش‌های بازی مثل بمب در فضای مجازی منفجر شد، طرفداران توانستند برای اولین بار نگاهی جزئی‌تر به گیم‌پلی بازی داشته باشند. در میان کلیپ و گیم‌پلی‌های متعددی که بین طرفداران دست به دست می‌شود، چیزی که بیشتر به چشم می‌خورد مبارزه نفس‌گیر اسپایدرمن با لیزارد در یکی از باس فایت‌ها و سپس تعقیب کردنش در شهر بود.

اینطور که پیداست پیتر قصد ندارد با لیزارد مبارزه کند، بلکه هدفش درمان کردن او با استفاده از پادزهری مخصوص است. تعقیب و گریز در سطح شهر نیز شباهت‌های زیادی به اولین مرحله بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales دارد، درست زمانیکه مایلز، راینو را در سطح شهر تعقیب می‌کرد. درنهایت گیم‌پلی با سقوط لیزارد از آسمان خراشی بزرگ درحالیکه پیتر سعی داشت پادزهر را وارد بدنش کند، در حساس‌ترین لحظه به پایان رسید و صبر کردن تا ۲۸ مهر ماه را بیش از پیش دشوار کرد.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا