عنوان کاری سریال Secret Invasion و نام یک غذای معروف در آفریقا!

Jambalaya به عنوان، عنوان کاری سریال Secret Invasion معرفی شد

عنوان کاری سریال Secret Invasion و نام یک غذای معروف در آفریقا! نرگس کریمی پور ۰ ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
عنوان کاری سریال Secret Invasion

عنوان کاری سریال Secret Invasion مشخص شده و نام یک غذای محبوب در آفریقای غربی، اسپانیا و فرانسه به اسم Jambalaya است. هنوز مشخص نیست که آیا این نام ارتباطی با داستان اصلی سریال دارد یا خیر  با این حال داستان مجموعه Secret Invasion در دنیای کتاب‌های کامیک بر داستان‌های متفاوت و شخصیت‌های گوناگون در جهان‌ها و تایم لاین‌هایی پراکنده تاثیرگذار بوده و به نظر می‌رسد که به همین دلیل نام این غذا برای عنوان کاری سریال انتخاب شده است. 

کوین فایگی (Kevin Feige) در رابطه با شخصیت‌های این سریال عنوان کرده تعداد شخصیت‌های زیادی که در کامیک Secret Invasion وجود دارد حتی از شخصیت‌های فیلم Endgame نیز بیشتر هستند و بنابراین سریال تلویزیونی Secret Invasion با کامیک این فرنچایز صد در صد برابر نبوده و دارای تفاوت‌های قابل توجهی خواهد بود. با این حال او در ادامه گفت که تم کلی داستان سریال و فضای پارانوییدی کامیک مطابقت داشته و هنوز مشخص نیست که آیا او موفق خواهد شد که بازیگران بیشتری نسبت به بازیگران فیلم Endgame جمع کند یا خیر.  بنابراین نمی‌توان به طور صد در صد انتظار داشت که تمامی شخصیت‌های کامیک را در سریال نیز ببینیم. 

کارگردانی این مجموعه را توماس بزوچا (Thomas Bezucha) و علی سلیم (Ali Selim) کارگردانی برعهده داشته و بازیگران موفقی چون امیلیا کلارک (Emilia Clarke)، اولیویا کلمن (Olivia Colman) و کینگزلی بن آدیر (Kingsley Ben-Adir) به همراه بازیگر فرنچایز کاپیتان مارول، بن مندلسون (Ben Mendelsohn) در این سریال به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

شایعاتی مبنی بر حضور کارمن اجوگو در سریال Secret Invasion شنیده شده است

علاوه بر دیدن دوباره چهره‌های آشنایی چون نیک فیوری (Nick Fury) و تالوس (Talos) با بازی ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) و بن مندلسون (Ben Mendelsohn)، در این سریال چهره‌ای جدید را نیز خواهیم دید. اکنون پس از انتشار عنوان کاری سریال Secret Invasion شایعاتی نیز شنیده شده که کارمن اجوگو (Carmen Ejogo) مشغول مزاکره با استودیو مارول برای پیوستن به جمع بازیگران سریال Secret Invasion است. 

هنوز مشخص نیست که کارمن نقش چه شخصیتی را بازی خواهد کرد اما بنا به شنیده‌ها او از جهان نیک فیوری و تایم لاین خود او آمده است. کارمن می‌تواند نقش همسر فیوری یا نقش جاسوسی قدرتمند یا  حتی رهبری موفق و فردی مرموز از گذشته فیوری را بازی کند. 

اولین بار که با موجودات اسکرول‌ها در دنیای سینمایی مارول آشنا شدیم در فیلم موفق و پر طرفدار Captain Marvel  بود. اکنون پس از انتشار آثار دیگری چون Spider-Man: Far From Home و سریال WandaVision دیدیم که این موجودات تا چه حد به زمین نفوذ کرده و حتی در فیلم Spider-Man: Far From Home در کل ماجراهای فیلم تالوس و همسرش نقش نیک فیوری و مامور مورد اعتماد او از شیلد را بازی کردند و هیچ کسی متوجه حضور آن‌ها نشد.

اکنون مشخص نیست که نفوذ شدید اسکرول‌ها با توجه به قدرت نغییر شکل دهی آن‌ها زمین و جهان را در برابر خطری تهدید می‌کند یا این امر را می‌تولن به عنوان کمکی اثر بخش در برابر دیگر خطر‌ها و موجودات ترسناک دانست. اکنون پس از مشخص شدن عنوان کاری سریال Secret Invasion منتظر انتشار اخبار جدیدتری هستیم تا بیشتر در رابطه با اسکرول‌ها و فعالیت‌های مشترک آن‌ها با نیک فیوری بفهمیم. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا