#مهسا_امینی

دو کارگردان جدید به تیم تولید Secret Invasion پیوستند

تاریخ انتشار همچنان مشخص نیست

Let Him Go

کارگردان Let Him Go با استودیو مارول به توافق رسیده و قرار است تعدادی از قسمت‌های Secret Invasion را جلوی دوربین ببرد.

مدت‌ها قبل گزارشی در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه مارول قصد دارد سریال اختصاصی نیک فیوری را با نقش‌آفرینی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) بسازد و وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه‌ها و نظات روی روند ساخت هم به کایل برداستریت (Kyle Bradstreet) سپرده شده است. برداستریت، یک نویسنده آمریکایی بوده و در پرونده هنری‌اش نام Mr. Robot دیده می‌شود. شایعه‌ها به حقیقت پیوسته و استودیو آمریکایی در جریان رویداد Investor Day از ساخت اقتباس سریالی Secret Invasion خبر داد. اثر مزبور بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته می‌شود و درباره تهاجم گروهی از اسکرول‌ها به سیاره زمین است.

با توجه به اندک اطلاعات موجود، Secret Invasion برای انتشار در سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده است. با این حال،  طی هفته‌های گذشته اطلاعاتی از بازیگران لو رفت. اینطور که به نظر می‌رسد، مارول با کینگزلی بن-عدیر (Kingsley Ben-Adir)، اولیویا کولمن (Olivia Colman) و کیلیان اسکات (Killian Scott) به توافق رسیده و نقش‌هایی را روی دوش هر کدام از آن‌ها قرار داده است. به این موارد باید امیلیا کلارک (Emilia Clarke) را هم اضافه کرد که با سریال Game of Thrones به شهرت رسید. اطلاعات دقیقی از نقش‌های هیچ کدام در دست نیست اما تاکید شده بن-عدیر یکی از نقش‌های منفی را ایفا می‌کند.

وب سایت The Hollywood Reporter به واسطه یک مطلب جدید از پیوستن دو چهره تازه به تیم تولید Secret Invasion خبر داده است. نفر اول، توماس بزوچا (Thomas Bezucha) است که در زمینه‌های فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی آثار سینمایی فعالیت دارد. از آثار این هنرمند می‌توان Let Him Go را نام برد که اواخر سال گذشته میلادی روی پرده نقره‌ای رفت و بازخوردهای مثبت را دریافت کرد. با این حال، عملکرد بسیار ضعیفی در زمینه تجاری به ثبت رساند. نفر دوم، علی سلیم (Ali Selim) نام دارد. تمرکز اصلی او روی کارگردانی کلیپ‌های تبلیغاتی قرار داشت اما سال‌های اخیر روی چند سریال از جمله Manhunt و The Looming Tower کار کرد. ضمن، فردی که اطالاعات را در اختیار THR قرار داده گفت احتمالا بزوچا و سلیم هر کدام سه قسمت را کارگردانی می‌کنند.

سریال Secret Invasion احتمالا تفاوت‌های قابل‌توجهی با کمیک بوک‌هایش خواهد داشت. در کمیک بوک‌ها فاش می‌شود تعدادی از ابرقهرمانان شاخص تمام مدت اسکرول بوده و تمامی اقداماتشان در راستای دستیابی به اهدافی خاص بوده‌اند. اگر مارول بخواهد در مسیری مشابه با کمیک بوک قدم بگذارد، باید فاش شود تعدادی از شخصیت‌هار پرطرفدار یک بیگانه سبز رنگ بوده‌اند که احتمال زیاد چنین ریسکی را شاهد نخواهیم بود. داستان سریال احتمال حول محور تلاش‌های فیوری و اسکرول‌های تحت فرمانش برای نفوذ به سازمان‌های دولتی می‌چرخد؛ چیزی که در محصولات پیشین Marvel Cinematic Universe دیدیم.

فیلمبرداری جدیدترین محصول مارول در سال جاری میلادی و در اروپا انجام خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا