1%
  • 0/10

کارگردان سریال Moon Knight معرفی شد

مارول و باز هم همکاری با چهره‌های بی‌نام و نشان!

کارگردان سریال Moon Knight معرفی شد ۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
کارگردان سریال Moon Knight

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی، کارگردان سریال Moon Knight را معرفی کرد. او تاکنون هیچ همکاری‌ای با استودیوهای هالیوودی نداشته است.

استودیوی مارول در حال حاضر روی سریال‌های مختلفی کار می‌کند و Moon Knight یکی از آن‌ها است. داستانش حول محور مزدوری به نام مارک اسپکتور می‌چرخد که پس از مرگ با ایزد ماه در یونان باستان ملاقات می‌کند. خونس به شخصیت اصلی داستان می‌گوید در صورت پذیرش یک شرط می‌تواند به زندگی بازگردد. او که شرط را پذیرفته، از این پس باید به مبارزه با بی‌عدالتی بپردازد. مارک همچنین برای فاصله گرفتن از گذشته‌اش، یک هویت جدید به نام استیون گرنت ایجاد کرده و سپس عمارتی بزرگ می‌خرد تا بدین ترتیب، به عنوان یک میلیاردر شناخته شود. شخصیت اصلی، هویت جیک لاکلی را هم برای خود می‌سازد که یک راننده تاکسی است. هدفش از چنین اقدامی، کسب اطلاعات از وضعیت جرم و جنایت در شهر است.

Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی به معرفی کارگردان سریال Moon Knight پرداخت. طبق ادعای این خبرگزاری، محمد دیاب (Mohamed Diab) با استودیوی مارول با توافق رسیده و قرار است این پروژه را جلوی دوربین ببرد. برخی از استودیوها یک کارگردان و برخی دیگر هم چند کارگردان برای تولید یک فصل استخدام می‌کنند. از همین رو، مشخص نیست دیاب تمامی قسمت‌های فصل اول را کارگردانی می‌کند یا تنها وظیفه‌ی ساخت تعدادی از آن‌ها را به دوش می‌کشد. نخستین تجربه‌ی این فیلمنامه‌نویس و کارگردان در حوزه‌ی آثار بلند، فیلم سیاسی 678 بوده است که به سه زن جوان از طبقه‌های مختلف اجتماعی پرداخته و تاثیر آزار و اذیت جنسی بر زندگی‌شان را به تصویر می‌کشد. اگرچه این فیلم بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد اما موضوع جنجالی‌اش باعث به وجود حواشی بسیاری برای تیم تولید شد.

دومین و آخرین تجربه‌ی او در زمینه‌ی کارگردانی، Clash نام دارد. این فیلم سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شد و داستانش در جریان آشوب‌های پس از برکناری محمد مُرسی، داخل یک ون هشت متری پلیس روایت می‌شود. داخل ون زندانی‌هایی از فرقه‌های مختلف فعال در آن روزهای مصر نشسته‌اند. این فیلم هم در عرصه‌ی بین‌المللی بسیار مورد توجه قرار گرفت و جوایز قابل‌توجهی را از آن خود کرد. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت اگرچه محمد دیاب تاکنون هیچ همکاری‌ای با استودیوهای هالیوودی نداشته اما گزینه‌ی مناسبی به شمار می‌رود. در ضمن، او حین ساخت Moon Knight باید با جرمی اسلیتر (Jeremy Slater) همکاری کند که به عنوان شورانر روی تمامی بخش‌های پروژه نظارت خواهد داشت.

اسکار آیزاک (Oscar Isaac) که نقش پو دامرون را در سه‌گانه‌ی اخیر جنگ ستارگان (۲۰۱۵ الی ۲۰۱۹ میلادی) ایفا کرده، به عنوان بازیگر مون نایت انتخاب شده است. او با آثار مارولی بیگانه نیست و وظیفه‌ی صداپیشگی مرد عنکبوتی 2099 را در انیمیشن تحسین‌شده‌ی Spider-Man: Into the Spider-Verse بر عهده داشت. او همچنین به عنوان آنتاگونیست در فیلم X-Men: Apocalypse به ایفای نقش پرداخت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments