#مهسا_امینی

تیزر جدید سریال Moon Knight منتشر شد + زیر نویس فارسی

بهم رسیدن شوالیه ماه و استیون

تیزر جدید سریال Moon Knight به تازگی منتشر شده و در آن می‌توان بالاخره دید که هویت واقعی شوالیه ماه چیست. این تیزر همراه با زیرنویس فارسی در رسانه سرگرمی برای شما آماده شده و جزئیات مربوط به آن را می‌توانید در ادامه این مطلب بخوانید.

سریال‌های دنیای سینمایی مارول برخلاف نسخه‌های نتفلیکس کاملا مرتبط هستند و مستقیما با جهان MCU تعامل دارند؛ طوری که تقریبا همه سری‌های مارولی پخش شده در سال گذشته، همگی درباره یک یا چندی از ابرقهرمانان شناخته شده این جهان بوده‌اند. واندا (Wanda) و ویژن (Vision) استارت کار را زدند و این روند با سم ویلسون (Sam Wilson)، لوکی (Loki) و در نهایت هاکای (Hawkeye) ادامه پیدا کرد. با این وجود، اگر سال گذشته درباره زندگی ابرقهرمانان شناخته شده ما پس از وقایع Endgame بودند، امسال قرار است تا بیشتر درباره شخصیت‌های تازه‌ای مانند میس مارول (Ms. Marvel) و مون نایت (Moon Knight) بفهمیم!

شوالیه ماه، جدیدترین سریال پس از Hawkeye خواهد بود که به نحوی قرار است تا فروردین ماه طرفداران مارول را در تعطیلات شیرین عید، حتی شیرین‌تر کند. سریال Moon Knight در واقع درباره شخصیتی است که تا به حال در دنیای سینمایی مارول ندیده بودیم و پیشینه حضور کمیک بوکی آن به سال ۱۹۷۵ در شماره ۳۲ کمیک Werewolf By Night بازمی‌گردد. این در حالی است که نسخه تلویزیونی این کاراکتر احتمالا تا حدودی با ورژن کمیک بوکی فرق می‌کند، اما همچنان درگیری هویتی او در تیزرها و تریلرهای مختلف Moon Knight دیده می‌شود.

جزئیات تیزر جدید سریال Moon Knight

در تیزر سریال Moon Knight اولین چیزی که توجه بینندگان را به خود جلب می‌کند، صحنه‌های تازه‌ای است که به آن اضافه شده‌اند. ما در تریلرها و تیزرهای قبلی دیده بودیم که او شوالیه ماه از شخصیتی به نام استیون (یا مارک؟) ناگهان تغییر ظاهر می‌دهد و افراد را طوری کتک می‌زند که انگار اموال پدرش را خورده‌اند! با این حال، نقطه تمرکز این تریلرها همیشه رفتار دیوانه‌وار استیون بوده و طرفداران هم به همین خاطر کنجکاو شده‌اند تا بیشتر درباره آن بدانند.

استیون در واقع یکی از هویت‌هایی است که شوالیه ماه برای خود استفاده می‌کند تا ناشناخته باقی بماند. با این وجود، نام اصلی او مارک اسپکتور (Mark Spector) است و در تیزر جدید سریال Moon Knight می‌توانیم تقابل بین این دو شخصیت را هم ببینیم؛ جایی که استیون بالاخره با مارک (که در جسمی آینه ‌طور دیده می‌شود) صحبت کرده و از او می‌پرسد که تو چه هستی؟!

مارک ظاهرا در این سریال قرار نیست تا همان خود استیون باشد، بلکه یک هویت جداگانه است که در ذهن او وجود دارد و هرموقع که دوست داشته باشد ناگهان با ظاهر مون نایت حاضر می‌شود تا دشمنانش را بزند. این مورد جایی اثبات می‌شود که حتی لحن حرف زدن و صدای استیون و مارک حتی با وجود داشتن ظاهری نسبتا مشابه، کاملا متفاوت است. به نحوی می‌توان گفت که مارک در حال استفاده از بدن استیون بوده و انتظار می‌رود تا در سریال شاهد نتیجه‌گیری بهم رسیدن این دو شخصیت باشیم؛ جایی که بالاخره استیون ماجرا را فهمیده و می‌پذیرد که کیست و باید چکار کند.

اما نظر شما درباره تیزر جدید سریال Moon Knight چیست؟ آیا این اثر می‌تواند یکبار دیگر طرفداران مارول را با معرفی یک ابرقهرمان جدید هیجان‌زده کند؟!


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا