#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy منتشر شد

احتمال حضور وارلوک در مسیر موفقیت محافظان

دنیای مارول با قدرت وارد نسل نهم شده و قصد دارد مانند دنیای سینما، دنیای بازی‌های ویدیویی را نیز تسخیر کند. تریلر زمان عرضه بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy دو هفته پیش از انتشار رسمی آن منتشر شد.

زمان زیادی تا انتشار بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy یعنی روز ۲۶ اکتبر، برابر با ۴ آبان ماه سال ۱۴۰۰ باقی نمانده و استودیوهای Eidos Montreal و Square Enix تصمیم گرفتند تریلر زمان عرضه این بازی را منتشر کرده و بیش از پیش ما را به وجد آورند. گرچه تریلر منتشر شده چیزهای جدید زیادی برای ما ندارد، بااین حال توانست ما را با کلیت فضای آن آشنا کرده و به‌نظر شاهد حضور آدام وارلوک (Adam Warlock) در این بازی خواهیم بود.

البته حضور وارلوک در بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy برای طرفداران آن‌چنان تعجب برانگیز نخواهد بود. ما از پیش می‌دانستیم که Universal Church of Truth یکی از گروه‌های حاضر در این بازی خواهد بود و اگر بخش‌های متفاوت دنیای مارول را بررسی کنید، متوجه می‌شوید آن‌ها نسخه‌ای منفی از وارلوک با نام Magus را پرستش می‌کرده‌اند. ما هنوز نمی‌دانیم این شخصیت حاضر در بازی وارلوک است یا خیر و هیچ خبر رسمی مبنی بر حضور او منتشر نشده است، بااین حال تمامی شواهد حاکی از حضور او هستند.

ماری دی‌مارل (Mary DeMarle) کارگردان ارشد داستان نویسی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy درباره داستان این بازی به وبسایت ComicBook گفت:

بدون شک ما تکلیف خود را انجام داده‌ایم و خود را غرق داستان‌های کمیک کرده‌ایم و تقریبا همه چیز را خوانده‌ایم و سپس دنیای خود را پدید آوردیم، داستان خود را در این جهان نوشتیم و پس از آن، این دنیا را با دیگر چیزها پر کردیم. پس گاهی ایستراگی چون پوستر Dazzler و گاهی آن را با چیزهای چشم‌گیرتر پر کردیم.

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در تاریخ ۲۶ اکتبر، برابر با ۴ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید از همین لحظه این بازی را پیش‌خرید و در زمان عرضه لباس‌های کلاسیک Guardians of the Galaxy را دریافت کنید. به‌نظر شما بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy می‌تواند آغازی بر موفقیت مارول در دنیای بازی‌های ویدیویی پس از شکست عنوانی چون Marvel’s Avengers باشد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا