1%
  • 0/10

نقدهای سریال Echo منتشر شدند؛ بی رحم و خشن

این اثر بزودی منتشر می‌شود

نقدهای سریال Echo منتشر شدند؛ بی رحم و خشن ۶ ۲۰ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
نقدهای سریال Echo

در حالی که فاصله چندانی با انتشار در دیزنی پلاس نداریم، برخی از کارشناسان نقدهای سریال Echo را به اشتراک گذاشته‌اند.

اگرچه نام چندان شناخته شده‌ای در کمیک بوک‌ها نبوده و شخصیت‌های محبوبتری هستند که هنوز اثر اختصاصی‌شان ساخته نشده، مارول تصمیم گرفت سریال اکو را بسازد. این اثر اسپین آف و دنباله‌ای برای سریال Hawkeye بوده و مایا لوپز را حین تلاش برای کنار آمدن با هویت واقعی‌اش بعنوان یک بومی آمریکایی نشان می‌‎دهد. هر چند، گذشته‌اش بعنوان تبهکار رهایش نکرده و همین موضوع اتفاقات سریال را رقم می‌زند.

مارول چندی پیش سه قسمت ابتدایی را در اختیار برخی از کارشناسان قرار داد. همین موضوع باعث شده نقدهای سریال Echo در حالی که هنوز روی سرویس دیزنی پلاس قرار نگرفته، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند. با توجه به بازخوردها، می‌توان گفت خشونت بالا سریال را از دیگر آثار فرنچایز Marvel Cinematic Universe متمایز کرده است. کارشناسان همچنین به تمجید از عملکرد الاکوآ کاکس (Alaqua Cox) و وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) پرداخته‌اند.

Fat Thor – Black Lives Matter:

Echo شگفت انگیز است. پر از صحنه‌های اکشن و فرهنگ [بومیان آمریکا] بوده و نگاهی تازه به قصه‌های خیابانی MCU دارد. Echo به یک سواری لذت بخش شباهت داشته که من را برای برای سریال‌های بنر Spotlight هیجان زده‌تر کرده است. الاکوآ کاکس فوق العاده است.

Leo Rydel:

Echo پر از صحنه‌های اکشن و خشونت است. الاکوآ کاکس عالی بوده و ترکیب خانواده، زبان اشاره آمریکایی و قبیله‌های بومیان هیجان انگیز از آب درآمده است. اما روایت داستان با عجله صورت می‌گیرد.

Mark:

خوش شانس بودم که این هفته شانس تماشای سه قسمت ابتدایی Echo را داشتم. الاکوآ کاکس بطور همزمان درد، خشم و جاه طلبی مایا لوپز را بواسطه ارتباط غیرکلامی [به مخاطب] انتقال می‌دهد. برای تماشای پایان سریال لحظه شماری می‌کنم.

Mark Cassidy:

سه قسمت ابتدایی Echo هم نقطه ضعف دارد و هم نقطه قوت. الاکوآ کاکس عالی بوده و مایا لوپز شخصیت قوی‌ای است. اما داستان آنطور که باید جذاب نیست. دادن رای نهایی سخت است؛ زیرا دو قسمت دیگر مانده که می‌توانند باعث موفقیت یا شکست سریال شوند.

سریال اکو امروز منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments