#مهسا_امینی

تریلر اسپایدرمن Marvel’s Avengers منتشر شد

مرد عنکبوتی به بازی اونجرز می‌آید!

تریلر اسپایدرمن Marvel’s Avengers منتشر شد. مرد عنکبوتی در تاریخ ۳۰ نوامبر (مصادف با ۹ آذر) به این بازی اضافه می‌شود.

اسکوئر انیکس و کریستال داینامیکس تریلری از اسپایدرمن Marvel’s Avengers را منتشر کردند تا به طرفداران، این کارکتر که در انحصار کنسول‌های پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ است را نشان دهند. این تریلر تقریبا ۲ دقیقه است و همان‌گونه که در بالاتر اشاره کردیم، قرار است فقط در نسخه‌ی پلی استیشن بازی اونجرز حضور داشته باشد. البته این موضوع اصلا تعجب‌آور نیست و از خیلی وقت پیش اعلام شده بود که قرار است اسپایدرمن فقط به نسخه‌ پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ بازی اضافه شود و به احتمال خیلی زیاد هم در انحصار این کنسول می‌ماند.

پیتر پارکر در قالب اسپایدرمن باید با اونجرز همکاری کند تا تهدید را از بین ببرد. او با میس مارول و بلک ویدو دوست می‌شود و همچنین باید مراقب لو نرفتن هویت حقیقی خود باشد. آیا او به شکل تمام‌وقت با اونجرز می‌ماند یا صرفا به شکل مستقل به مبارزه با AIM می‌پردازد؟ تریلر را ببینید و از دیدن مرد عنکبوتی (که ظاهرا کمی هیکلی‌تر شده است) لذت ببرید.

کارکتر اسپایدرمن در تاریخ ۳۰ نوامبر (مصادف با ۹ آذر) به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد. این کارکتر درست به مانند بقیه‌ی کارکتر‌های بعد از لانچ بازی، کاملا رایگان خواهد بود و لازم نیست پولی برای آن بپردازید. بازیکنان فقط برای دسترسی به لباس‌های اضافه‌ی بازی باید پول پرداخت کنند.

بازی Marvel’s Avengers برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و گوگل استدیا در دسترس است. همچنین اگر شما از مشترکین گیم پس یا گیم پس آلتیمیت باشید، می‌توانید همین الان این بازی را به رایگان دانلود و بازی کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا